Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósjelölt sosem fog elfogadni...

Apósjelölt sosem fog elfogadni? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2 éve járok a barátommal, de nagyon ritkán vagyunk nálunk, ugyanis van egy agresszív bátyja, aki még régen próbálkozott nálam, csak elhajtottam. Amikor mi elkezdtünk járni, mindennel fenyegetett minket, meg terjesztette a városban, hogy egy K vagyok és úgysem tart a kapcsolat sokáig. Nem vált be... de tudom, hogy a családjának is elszidott, mert a barátom visszamondta.

A lényeg, hogy az anyukája jól fogadott, beszélgettünk is, de az apja kb. hozzám se szólt. Tény, hogy barbie-s külsőm van, de ilyennek születtem, szőke haj kék szem, semmi sem mű rajtam... de olyan lenéző velem. Múltkor meghívtak családi vacsorára, aztán ő gyorsan belapátolta egy szó nélkül és gyorsan elment, nehogy egy légtérbe kelljen velem lennie. Ez bántott... de nem beszéltem erről senkinek.

Nem vagyok ingyenélő, nehéz de tisztességes munkám van és nem keresek sokat, de nem vagyok nagyigényű. Szóval (talán) a külsőmnek és a pletykáknak szól az utálat, nem tudom. Lehetne valahogy ezen változtatni? Vagy fogadjam el, hogy ez így marad és próbáljam elkerülni?


2015. máj. 3. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Ne akarj 2 idióta miatt megváltozni.

Ha így tetszel magadnak és a párodnak, akkor ne érdekeljen más véleménye.

Sokan nem jönnek ki az anyóssal/apóssal :) de a kettőtök boldogsága fontosabb, mint ez..

2015. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Gondolod vagy tudod, hogy miattad ilyen? Mi van, ha vonzódik hozzád, amit így leplez? Vagy csak szimplán bunkó.
2015. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem csak velem elutasító, mert régen amikor a másik fiúnak volt 1 barátnője, állítólag vele jól elbeszélgetett meg minden.
2015. máj. 3. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően hogy viselkedik, ha vendég van a háznál? Mindenki mással kedves, csak veled nem?
2015. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit lehet tenni? Le@arni. Ennyi, nem kell vele foglalkozni. Ha ő levegónek néz, te is tedd azt vele.

Tudod, a tisztelet nem a korral jar, hanem ki kell érdemelni.

2015. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, de apuka nem kivételezik a báttyal? Érezteti, hogy a barátodat kevésbé szereti? Ha igen, itt lehet a kutya elásva, mert a kedvenc fiát elutasítottad (és akár még hinni is akar neki)... meg lehet, hogy azt hiszi, te szakítod szét a családot.

Amúgy meg tojd le magasról. Vannak elviselhetetlen, bunkó emberek. Kár, hogy az ember családjában vannak, és emiatt lesznek súrlódások, de az élet amúgy sem habostorta... amíg a párod melletted áll ki, addig sztem nincs akkora baj.

2015. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem nagyon tehetsz semmi, - ha jól értem nem régi még a kapcsolat, hátha idővel....

De erre ne vegyél mérget.

Barátkozz anyukával, tán ő tud hatni a mogorva apára.

2015. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, mi 8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, és apósom még csak most ajánlotta fel, hogy tegezzem úgy, hogy a sógornőm párja, akivel, ha jól emlékszem 3-4 éve vannak együtt, évek óta tegezi. Nem érdekel, már nem pörgök rajta :) Szerintem te sem tedd, nem fogod tudni megváltoztatni.
2015. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!