Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak anyósommal?

Mit csináljak anyósommal?

Figyelt kérdés

Akár hányszor jönnek, anyósom soha nem eszik abból amit főzök.

Az eddigi tapasztalatok alapján semmi gond nincs a főztömmel.

Mikor kérdezem tőle csak azt mondja, hogy nem kér.

Még ha olyan ételek lennének, de rántott hús amit aztán tényleg nem lehet elrontani.

Komolyan egyszerűen nem értem. És ilyenkor mikor eszünk, ő tüntetőlegesen beül a másik szobába.

Mi baja lehet?



2015. máj. 4. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

1, Nem szereti, ahogy fozol.

2, Soha nem eszik olyan ételt, amit nem ő készít.

2015. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hmm... hát én egyszerűen lesz... nem foglalkoznék vele. Ő dolga. Az élet túl rövid ahhoz, hogy hülyeségeken pörögjünk.
2015. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem foglalkoznék vele, ha neki így jó, akkor duzzogjon és tüntessen! Te csak tedd a dolgod és kész. Ő csinál magából hülyét minden alkalommal, ha ilyen gyerekesen viselkedik. Főleg, hogy ha enni nem is kér, azért beszélgetni még ott lehet maradni az asztalnál. Nevetséges, amit művel.
2015. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Másnál eszik.

Az én főztömet még nem is kóstolta meg soha.

Mióta együtt vagyunk a fiával azóta csinálja ezt a "hisztit".

Mikor jönnek mindig olyan ételt készítek ami úgymond egyszerűbb, mert tudom hogy csak olyat eszik.

2015. máj. 4. 14:24
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Meg kellene kérdeznő tőle,hogy miért nem? Valami oka biztosan van.
2015. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
legközelebb eleve ne teríts neki. Aposod nem mondta még neki, hogy " Hát hülye vagy te, Anyjuk!" ?
2015. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lesz.rnám, de ugyanúgy "nevelném", mint egy gyereket. Ha nem ette meg az ebédet, akkor nincs vacsora se. :P

28N

2015. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már nem egyszer mindig azt mondja, hogy nem kérek, nem vagyok éhes, majd később stb.

Apósom jó ízűen eszik, talán egyszer kétszer mondta neki, hogy üljön ide le enni.

Akkor még inkább csak puffogva bevonult a szobába.

2015. máj. 4. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyósom is ilyen volt, rendszeresen ezt csinálta ő is. Aztán egyszer úgy alakult, hogy együtt mentünk nyaralni, na gondoltam, most jól kicseszek vele. Megbeszéltem a férjemmel, hogy minden nap én főzök, legalább 2-3 félét, meg sütiket is, mindent. Mondjuk nekem nem volt nagy nyaralás, mert általában reggel 6-kor keltem, hogy nehogy beelőzzön, és délig a konyhában sürgölődtem, de komolyan mondom élmény volt nézni a savanyú képét, amikor mindenki az egekig magasztalt, hogy mindennap finomabbnál finomabbakkal kényeztetem őket, ő meg ette a szendvicseket két hétig...

Azóta sem voltunk együtt nyaralni, nem is értem miért! :) Viszont azóta szenvedő pofával ugyan, de eszik a főztömből, ha úgy alakul. Igaz olyat még nem sikerült főznöm, ami szerinte ne lenne borzalmas, de hát üsse kavics, elfér a hátamon a véleménye...

2015. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, mert a pici fia már nem anyuci főztjét eszi. Azt hitte, a fiának csak az ő főztje fog ízleni. Így járt!!! Nem kell megteríteni neki és kész. Férjed egyébként hogy viszonyul a dologhoz?
2015. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!