Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne tenni az alkoholis...

Mit lehetne tenni az alkoholista anyósommal?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni...


Már 9 éve vagyok együtt a párommal, lassan 5 éve együtt élünk, és az anyósom is velünk lakik. Azóta iszik, hogy a férje meghalt vagyis olyan 15 éve... A gyerekeivel való kapcsolata borzalmas. Engem ki nem állhat, bár ez mostanra már kölcsönös. Nagyon sok bántást kaptam már tőle. Mostanra már teljesen elitta az eszét... olyan szinten, hogy halottak napján felgyújtotta a szobáját... műanyagra tette a gyertyát és elájult az alkoholtól. Akkor úgy 1 hónapja felgyújtotta a konyhát is épp az egyik tivornyázása alkalmával, felforralta a zsírt a villany tűzhelyen és lángra kapott. Nekem kellett eloltani mert csak sikítozni tudott. A múlt héten bezárta magát a fürdőszobába és annyira be volt rúgva hogy nem bírt felkelni a WC-ről... Be kellett törni az ajtót, a wc-t kettétörte és ehhez hasonlók. Lelkileg kikészít. Én vagyok itthon vele mindennap. Eddig is rossz volt, de most még jobban aggódom mert a 3 éve várt babánk végre úton van és félek, hogy nem tesznek jót ezek a stresszes helyzetek. Sajnos senkire sem hallgat, nem érdekli senki és semmi csak az alkohol és abból is a tablettás fajta. Mit lehetne tenni ellene? Kezd igazán kiszámíthatatlanná válni...


2015. ápr. 13. 17:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%
kivarni, amig belehal
2015. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ennél azért kicsit használhatóbb ötletre gondoltam...
2015. ápr. 13. 18:07
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Elvonókúra, anyós elköltöztetése. Tudod, mikor élnék így... Kénytelen vagy ezzel?!
2015. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Költözés.
2015. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Elvonóra csak önszántából mehetne, de eszébe sem jut. Elköltöztetni nem tudjuk mert az apukája után örökölte a ház egy részét. Semmit nem fizet egyébként, a rezsi, kaja mindent mi állunk. Sajnos nincs más lehetőség. Már egy csomó pénzt beleöltünk a házba, fürdőszobát építettünk, felújítottuk a konyhát... Iszonyat pofátlan, ha kell neki valami akkor tud puncsolni, szívességet kérni. A páromat folyton provokálja, olyan mintha azt szeretné hogy megüsse vagy ilyesmi...
2015. ápr. 13. 18:24
 6/36 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi idos? Otthonba nem lehet berakni? Mas megoldas nem nagyon van. Ha magatol nem akar leszokni, akkor nem is fog.
2015. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek a férjeddel ti. KÖLTÖZÉS!
2015. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
46 éves szóval még fiatal. Számomra felfoghatatlan, hogy nem ehet elvitetni az ilyen embereket, mikor tönkre teszi mások életét...
2015. ápr. 13. 18:34
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj róla videót, ha részeg. Aztán ültesd le, mutasd meg neki.
2015. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%
Munkanélküli az anyósod? Valamilyen komoly, érdemi elfoglaltságot kellene neki kitalálni, aminek ő is látja a hasznát, és szeretné is csinálni. Vegyetek igénybe szociális segítőt, aki szakképzett, és tud is segíteni. Tulajdonképpen menni akar a férje után, de nem tudja, hogyan, és így próbálja magát véglegesen tönkretenni. Sajnálatra méltó áldozat. Segítsetek neki valahogy, türelemmel, mégiscsak a párod édesanyja.
2015. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!