Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós mindenhová velünk akar...

Anyós mindenhová velünk akar jönni, ha költözünk, akkor ő is jönni akar, most pedig a külföld is, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A télen vetettük fel, hogy nagyobb városba akartunk költözni, mert már jó ideje együtt vagyunk, közös életet akarunk kezdeni, sőt jelenleg úgy élünk, hogy ő nálunk (a szüleim alig vannak otthon) már egy éve, majd a hétvégén náluk vagyunk. Amikor mondtuk, hogy rövid határidőn belül költözünk, anyós jelölt egyből azt mondta hogy ők is jönnek akkor, jó lesz az! A barátom azonnal leállította, hogy nem! Sokszor veszekedtek emiatt, hogy hozzánk akar jönni, velünk akar élni, majd milyen szupi lesz... De ő munkanélküli 10éve, csak a kötelező közmunkára megy be, mindenre először vállalkozik (próbáltam neki szervezni melót) aztán lemondja (én azóta nem keresek neki mert beégetett mindenhol). A legnagyobb gond ráadásul, hogy nem lehet vele együtt élni! Nem takarít, nem tudja a pénzt beosztani (egy napra főz mindig valami olyat amihez tuti boltba kell menni), amíg sokat jártam oda, én csináltam a takarítást, főztem mert nem volt kedve... mindent megeszik, amit az ember kibont és aznap nem fogy el (van ételintoleranciám, sokmindenből kell a drágább alternatívát vennem és simán megette pedig volt neki saját fajtája és mondtam hogy legyen szíves ne... " de ki volt bontva"), mindegy hová teszed, volt saját fiókunk erre de azt is fosztogatta... (1 hét alatt eltűnt 1liter whiskynk a hűtőből) A férje is sokszor rászól, hogy ne legyen már ilyen de semmi.

Kaptam egy külföldi állásajánlatot, így 1 hónap múlva megyünk. Kijelentette hogy ő is jön. Csináljunk helyet! Közöltük hogy nem! Pont hogy előle megyünk, mert mindenhol hozza a formáját stb. a barátom már most kikötötte hogy ha lesz gyerekünk,ő csak láthatja de nem vigyázhat rá stb.!!!

Be van zsongva, mondja a barátnőinek hogy jön meg ilyenek! Pedig a barátom már szépen és durván is rászólt.


2015. máj. 20. 15:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%

ha nem dolgozik miből lenne pénze utazni veletek?

ti tartsátok majd el?

én meg se mondanám hova megyünk ezek után az fix! ha meg megjelenik, akkor nem kell beengedni!

2015. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

A férjének van fizetése, meg van lekötve pár százezer forintjuk. De hatalmas hitelük is van...

Ő már azt is mondta, hogy majd milyen jó lesz neki nyugdíjasan, jön hozzánk, majd mi gondoskodunk róla - szóval kb igen. A barátom ezt messze nem akarja, rossz a kapcsolatuk ezek miatt (együttélési lehetetlenségek, meg sokszor csórt tőle pénzt régen).

Csak általános iskolába járt, azon kívül semmi igazolható tapasztalata nincs, ráadásul szereti még a közmunkát is ellógni! Nyelvet semmit nem beszél, a magyarban is vannak hibái, számítógépet nem is akar kezelni.

2015. máj. 20. 15:22
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Simán közöld vele, igyekeztek helyet csinálni neki. Ha lesz, majd szóltok.Aztán várhatja, hogy szóljatok.
2015. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
Akkor erősen tartsatok ki a NEM-nél! Nem, nem, és kész! Ennyi.
2015. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudtok vele mit kezdeni, már nem fog változni.


Hozzátok meg nem tud majd beköltözni, ha nem akarjátok, még ha tudni is fogja a címeteket.

2015. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerüen összecsomagoltok, elköltöztök és csak akkor szóltok, amokor indultok, hoyg viszontlátásra.


Vitatkozni nem érdemes, a témáról ne beszéljetek vele, sem elötte és kész.

2015. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Itt is csak azért laknak (elmondása szerint) mert az ő anyósék ide jöttek.
2015. máj. 20. 15:45
 8/50 anonim ***** válasza:
96%

azok az emberek akik lepontoztak minden választ, biztosan szívesen a nyakukba vennének egy koloncot aki még lopkod is tőlük.. jó értem én hogy férjed anyukája, de ha ilyen és a párod se rajong érte, akkor tök normális ha nem hagyjátok hogy nálatok lakjon ott is.

én megmondanám neki, hogy jöjjön nyugodtan, de olyan házba fogtok kint lakni, hogy csak ketten fértek el, úgyis szűkösen, számára ott nincs hely. de szívesen várjátok hogy jöjjön, de neki kell gondoskodni a lakhatásáról odakint!!!

ezekután már biztosan nem fog erősködni.

különben sem tudom hogy gondolja hogy 0 nyelvtudással kimegy a nyakatokra. még mosogatni se fog tudni elmenni dologozni, úgy ha pár mondatot se beszéli a nyelvet.



de tényleg ne legyen ebből nagy sértődés, csak közöljétek hogy nálatok nem fog elférni, de jöjjön nyugodtan, ha talál lakást magának.

2015. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontoz le, de ő ezek szerint sosem élt együtt olyannal, aki feltúrja a cuccaidat, elveszi a dolgaid, elhasználja és egyebeket csinál! Próbálja ki, az után vélekedjen.

Még ha dolgos lenne, de nem, a kötelező közmunkát ellógja!!

Hát a barátom konkrétan egy országban sem akar lenni vele, ezek után, sőt az után hogy legutóbb, tavasszal, elkezdte terjeszteni hogy esküvőnk lesz de senkinek nem szólunk és milyenek vagyunk...

2015. máj. 20. 16:05
 10/50 A kérdező kommentje:
Amúgy az biztos, hogy saját erőből nem akar majd semmit. Csak ha mi...
2015. máj. 20. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!