Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A paromnal lakom, anyukam...

A paromnal lakom, anyukam kulfpldon van. Haza akar jobni, de szeretne ha vissza mennek hozza itthon. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szoval.. eleg nehez a helyzetem, kiborult most a bili, sirok es gondolkozom..

Lenyeg: kint eltem Hollandiaban a szuleimmel, 14voltam, amikor kimentunk. 2evig voltam kint veluk, 16evesen viszont haza koltoztem a mamamekhoz, ott egy evet tolthettem, sajnos ott sok bantast es sok rpssz kaptam, cegul el kellett jonnom onnan, es igy koltoztem a paromekhoz tavaly nyar elejen. Anyukam a parjaval meg kint el a ferjevel. Most volt itthon majdnem ket hetet, jo volt. Regen meg Hollandiaban nagyon sokat veszekedtunk, mar akkor kijott hogy nehezen maradunk meg egymas mellett. Mara mar a tavolsagnak hala sokkal jobb a kacsolatunk, de most jott a csavar hogy visszament , haza szeretne jonni.

Az az igazsag hogy ennek nem tudok orulni, hisz azt szeretne ha vele lennek itthon, de en ezt nem akarom. Boldog vagyok a paromeknal, a parommal.

Annyi minden rossz ert mar, annyi mindenen mentem at a szuleim valasa utan, a kikoltozes utan, es a nagyszuleimnel is,hogy nem akarok tobbet ilyet. Nem akarom hogy ott legyek cele, es csak vitazzunk. En nem akarom ezt.. de megbantani sem steretnem.. de akarmennyire is szornyen hangzik, de en egyszeruen nem akarok vele lakno. Rosszul erzem magam, hisz mindenki mas orulne ennek, de en most erzem magam boldognam 12eves korom ota.. nyaron leszek 18 a parommal ladsan 3eve vagyunk egyutt.

Szerintetek szornyu ember vagyok emiatt?

Tudtam, hogy az elet nem konnyu.. egyebkent anya bem erolteti, de tudom hogy nyilvan megbantom azzal amit erzek.

Hogy mondjam meg neki? Felek hogy erre megint ramegy majd a kapcsolatunk..

Nagyon nehez ez az egesz.



2015. ápr. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Egy éve a barátoddal laksz. Ezt anyukád is tudja...mégis miért kéne hazaköltöznöd?!


Ne azt mondd neki, hogy nem szeretnél vele lakni, hanem mondd azt, hogy boldog vagy a barátoddal és továbbra is szeretnél vele lakni, vele lenni.


Igaz, fiatal vagy, 17 éves, de mindez nem számít, hiszen már 1 éve együtt éltek.


24 éves vagyok, együtt élek a párommal 1,5 éve.. Ha anya azt mondaná, hogy költözzek haza hozzá, mert ő most hazajön, akkor ugyan nem nevetném ki, de értetlenül állnék és kérdezném, hogy mégis mit gondolt..

2015. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mardj! Ha ott vagy boldog, akkor ne költözz máshova
2015. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is maradt a pároddal, anyukádnak meg mondd el azt, amit #1 is írt :)
2015. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HUN_Sector ***** válasza:
66%

Édesanyád lényegében felbukkan, kész helyzet elé állít és nem veszi figyelembe az életedet, lényegében szétzúzná azt, ahogy eddig neked tökéletes volt. Kicsit erőteljesen fogalmaztam meg, de a lényeg azért mégiscsak ez.

Alapesetben nem tartom helyesnek, hogy fiatalkorúként már máshol éljen valaki, de a te családi előtörténeted valóban elég mozgalmas.


Summa summarum: maradj a jól kialakított komfortzónádban. Anyukádnak mondd meg, hogy örülsz a hazajövetelének, tartjátok a kapcsolatot, meglátogatod amikor csak tudod, de neked már egy kialakult életed van - a barátoddal. Ezért nem tudsz hazaköltözni.

2015. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eloszor is, koszonom a valaszokat!

Masodszor, megerositettetek abban, hogy az en elet, az en boldogsagomat kell neznem, es en itt vagyok boldog, a parommal es a csaladjaval. Nehez lesz, de remelem megerti anya. Bar ugy erzem, hogy ha en erre nemet mondok, haza se.fog jonni. Azt sem ertem hogy hova akarna, elvegre nincs mar itthon semmijuk. Nagyszuleimhez o sem mehet, de ha mehetne se tudnank hova, a parja szulei pedig tplunk 200kmra vannak.. ugy erzem jobb neki ott, mindenuk meg van, itthon ledig kezdhetne elpre a semmirol, meg a regi hazunkat is eladtuk miutan kimentunk, de az is 200kmre lett volna, csak epp a masik iranyban.

Koszonom megegyszer a segitseget, drukkoljatok, hogy ne legyen megint vita, es hogy a kapcsoatunk tovabbra is jo legyen.

2015. ápr. 18. 12:23
 6/6 anonim válasza:
Megy a drukk, csak ügyesen! :)
2015. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!