Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Befolyásolhatja az anyós a...

Befolyásolhatja az anyós a párkapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja elég fura ember, 20 éves koráig dolgozott utána ő úgy döntött családi pótlékból meg segélyből él, nem kisebbségi.

Most úgy hozta a sors, hogy a házába (ahol csak haszonélvező, a lánya a tulaj) költöztünk, persze az engedélyével, és azt vettem észre, hogy folyamatosan fúrja a kapcsolatot.

Ha például kimegyek barkácsolni a legnagyobb jóindulattal, már jön kifelé kitárt karokkal, hogy már megint mit csinálunk meg jó volt az úgy, meg mittudomén.


Közben semmit se csinál.

Sőt, most egyre idegesebb, mert a barátnőm, és a testvére sem kapja a családi pótlékot, mert végeztek a sulival és persze az anyósnak nincs pénze. Ja igen, az klassz, hogy a 70 éves nagyanyjától is kér néha, meg onnan hoz minden héten kenyeret :/ őrület mik vannak.


és mondom ez egy magyar család.

Na mi meg beköltöztünk a ház másik felébe, élnénk itt fiatalosan és látom, hogy egyre jobban fúr minket az anyós. Gondolom csak a barátnőm tehetne ellene. De vele meg egyre több a veszekedés és amúgy főleg az anyós hülyeségei miatt ideges, de mi veszekszünk..

Ennek meg gondolom idővel az lesz a vége, hogy ki leszek paterolva.


Előre elmehet a fenébe minden olyan hozzászóló, aki elküldene a francba, hogy mit keresek ott más házában meg minden, az ilyen mit képzel?


2015. máj. 21. 13:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
csak azért tettem hozzá, mert kaptam már ilyen kioktatásokat.
2015. máj. 21. 13:37
 2/17 A kérdező kommentje:
*70 éves anyjától
2015. máj. 21. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Minek oda beköltözni? Pénz adtok? Lakhatási valamit?
2015. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mondtam is a barátnőmnek, hogy oké, hogy az anyját eltartja az ő anyja. :/ de őt ki fogja eltartani? mert az anyja nem kap majd magas nyugdíjat (tulajdonképpen semmit)

Ha nem költözünk el innen vagy mi tartjuk majd el, vagy pokollá teszi az életünket. (bár a lányáét azzá tette már amúgy)

2015. máj. 21. 13:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Kifizetjük a rezsirészünket, illetve ha a barátnőm főz valamit, szokott belőle kapni a testvére és az anyós is, rendben tartjuk a kertet és a házat, etetjük a kutyát. Ennyi elég nem? Még sok is.
2015. máj. 21. 13:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul mi fával fűtünk és szürkevíz-esővíz rendszert állítottunk be. Ledes izzókat használunk. Szóval a rezsirészünk is minimális, ehhez képest az anyós pl 100 ezres gázszámlákat produkál kb egyedül amiket (egyelore) a szülei (!!!!) fizetnek ki neki.
2015. máj. 21. 13:42
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha gondod van, gondotok van, akkor szépen el kell költözni, albérletbe vonulni. Kinek az életét tenné pokollá? Magát sem tudja eltartani a leírásod alapján.


Azt meg csak jó tanácsként mondom, akinek a hajlékában megszállsz, azt ne sértegesd és becsméreld, mert ha ez egyszer a fülébe jut, akkor téged ki fog onnan vágni mint macskát sz.rni.


Attól nem fog senki hasra esni, hogy egy gyerek a főztjéből megkínálja az anyát.


Vagy ki akarjátok onnan túrni?

2015. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

hát szerintem se odaköltözzetek. az a ház mindig is a barátnődé marad jogilag, nem fogtok bukni rajta.

de így ahogy látom senkinek sem jó. én inkább bérelnék valamit a helyetekben, mert ha nem is az anyós, de az örökös veszekedés/zsúfolság stb ki fogja készíteni a kapcsolatotokat.

és a házat ki vette? barátnőd apukájával mi a helyzet?

2015. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért én meghallgatnám anyóst is! (illetve csak anyósjelölt)
2015. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

minek odaköltözni?

majd ti fogjátok eltartani meg egyebek

2015. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!