Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A menyünk mindig utálta a...

A menyünk mindig utálta a feleségemet. Ebből különösebben nem csinált titkot. De milyen igazságtalanság történt vele?

Figyelt kérdés

Unokánk megnősült. A menyünk menye pedig úgy utálja a menyünket, hogy az már szinte beteges. Hogy mondják? Vissza nyalt a fagylalt, avagy egyszer minden menyből anyós lesz?

Mi jut eszetekbe a mi történetünkről?



2015. máj. 29. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

"A menyünk menye pedig úgy utálja a menyünket"


Hát erről Romhányi jut az eszembe.


Amúgy más semmi, max. hogy primitív családban nem változnak a generációk.

2015. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy károrvendő vagy.
2015. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Vagyis úgy kell neki?

Tényleg primitívek vagytok.

2015. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Vagy nagyon megbántotta a menyed a menyét vagy több elfojtott konfliktus váltotta ezt ki.

Nekem is hűvös a viszonyom az anyósommal,nagyon sokszor megbántott,sosem szóltam vissza,nem védtem meg magam,és a férjem sem állt ki mellettem /ami jobban fájt/.Anyósom már megüzente a férjemmel,hogy majd visszakapom /azaz ahogy írtad,a fagyi visszanyal/.Remélem,nem így lesz.Más a természetem,mint anyósomé,törekedni is fogok rá,hogy ne legyen gond.De mindkét emberen múlik (anyós-meny).

2015. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki megkapja a sorstól a pofont, ez nem kárörvendés ha a menyednek nem volt különösebb oka utálni az anyósát, szimpla elégtétel az élettől ami logikusan elégedettséggel tölt el, engem is eltöltene...
2015. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
4-es vagyok.Sosem próbálta meg a feleséged tisztázni a menyével,hogy miért utálja?Vagy a fiadnak elmondta legalább?
2015. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Te most annak örülsz, hogy az unokádnak fájni fog, hogy számára két nagyon fontos személy utálja egymást, mint ahogy a fiadnak fájhat évek óta ugyanez. Szánalmas vagy.

Egyébként én is utálom az anyósomat, minden okom meg is van rá. Ha én így fogok viselkedni anyósként, akkor utáljanak csak engem is.

2015. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Belefutott egy olyanba, mint amilyen ő maga. Sajnálom-e? Nem! Primitív vagyok? Ha te mondod, biztos.
2015. máj. 29. 20:22
 9/27 anonim ***** válasza:
33%

5: te is ugyanolyan primitív vagy.

Én az érintettek helyében inkább igyekeznék tanulni a korábbi hibákból, arra törekednék, hogy ne ugyanolyan legyen a kapcsolat, mint az idősebb anyós-meny között.

2015. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj hogy megzavarom bő szókinccsel előadott monológjaidat, de mit kellene nekem meg a feleségemnek megtanulnom?

Szerinted mennyire vagyunk mi kompetensek két nő párbajában?

2015. máj. 29. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!