Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék csinálni? (bővebben...

Mit tudnék csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A bátyám 16 éves és 10.-es.Én 14 éves fiú vagyok 8.-os.És az a helyzet,hogy a szüleink elváltak,mind a ketten anyánknál vagyunk,az apánk néha jelentkezik.És amikor én még alsós voltam akkor a bátyám napközis volt.Amikor 6.osztályos voltam akkor volt a bátyám 8.-os,akkor menzások voltunk mind a ketten.Amikor a bátyám elballagott,akkor lettem 7.-es,akkor menzás voltam.És most lelkiismeret furdalásom van.Tehát leírom érthetőbben.


A bátyám három évig napközis volt és egyszer menzás.

Én 1-szer napközis,kétszer menzás voltam és most itt a 8.osztály,nem tudom,hogy a 8.osztályban menzás vagy napközis legyek(?).

Szerintetek napközis legyek?

(a napköziben sok a bunkó barom,cigány)


És még az van,hogy nincs külön szobánk,együtt alszunk mind a hárman a nappaliban.Körülbelül 3 hónapja aludtunk egy ágyon mind a hárman.(Ebben a felállásban:Anya,én,a bátyám.)Körülbelül így aludtunk 2007-től 2014 májusáig,és csak néhányszor engedtem meg a bátyámnak,hogy anyánk mellet aludjon.De már anyánk külön ágyon alszik a nappaliban.És ezért is lelkiismeret furdalásom van,mert én jóval többet aludtam anyánk mellet mint a bátyám.


Szerintetek mit csináljak?


Bunkók kíméljenek.Rossz válaszokat nem kérek,nem kérnék.


(Kérem a moderátorokat,hogy ne töröljék ezt a kérdést.)



2014. aug. 16. 14:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És igazságtalannak érzem az egészet.
2014. aug. 16. 14:25
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az,hogy 8.-ban napközis legyek vagy nem.

Meg hogy a másik gondomnál mit csináljak.?

2014. aug. 16. 14:30
 4/21 anonim ***** válasza:
Kicsit összezavartál... Miért van bűntudatod?
2014. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mert én jóval többet aludtam anyám mellet mint a bátyám.


Meg mert a bátyám 3 évig napközis volt és egyszer menzás,én meg egyszer napközis és kétszer menzás,tehát akkor 8.osztályba mi legyek? menzás vagy napközis?

2014. aug. 16. 14:36
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyél napközis, mert utálod a bun.kó ba.rmokat és a ci.gányokat.


A másik kérdésre meg annyit, hogy remélem, lassan vége a vakációnak, mert elszaporodtak az ilyen piti kérdések. De ha már a hü.lyeségre is válaszolni kell, akkor: már mindegy, hogy nem engedted anyátok mellé a bátyádat aludni, ne csinálj semmit. Mert már felesleges, max.elmagyarázod bátyádnak, hogy sajnálod, hogy nem engedted oda.

2014. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Cuki vagy, de ezért ne legyen bűntudatod! És én a helyesebb menzára mennék. :)
2014. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem ha a tesoid otthon vannak akkor jobbanjársz ha menzás vagy , 3s szerintem a 10.es bátyádat nem zavarja hogy mennyit aludt eggyüt az anyukájával (ehhez már egy kicsit nagy )nincs értelme hogy bűntudatod legyen :) de ha neked az könnyebb - akkor kérdezd meg a bátyádat hogy mi a véleménye ( de szerintem nem zavarja )
2014. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat,ketten vagyunk testvérek,meg van egy harmadik lehetőség is az iskolában a tanulószoba (ha megcsináltad a leckét,meg megtanultad akkor mehetsz egyböl haza)
2014. aug. 16. 15:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek válaszok! :)
2014. aug. 17. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!