Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az lenne a minimum, hogy...

Az lenne a minimum, hogy elvetetjük a babát! Hogyan képesek anyósomék ilyet mondani? Másnál is kiverné a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Anyagi okokból anyósomékhoz költöztünk a 3 gyermekünkkel, a házunkat kiadtuk. Anyósomék hitelét és a rezsit mi fizetjük.


A néhány hete kiderült, hogy babát várok. Nem számítottunk rá, mert hormonos spirálom volt. Mikor megtudtuk, mi is megijedtünk, hogy esetleg baja lesz a kicsinek, de miután kiderült, hogy minden rendben és még a spirált is le tudta szedni a doki, már nagy volt az örömünk. Persze azt tudtuk, hogy teljesen át kell szervezni az életünket, de megoldhatónak tűnt.


A hétvégén elmondtuk anyósoméknak a nagy hírt, mire anyósom kikelt magából, hogy mégis hogyan képzeltük mi ezt, ők nem fognak egy ordító csecsemővel együtt élni, már a három gyerek is idegőrlő nekik és az lenne a minimum hogy elvetetjük a picit.


Én hirtelen szóhoz sem jutottan, de a párom 2* is rákérdezett, hogy komolyan gondolta-e a mit mondott és anyósom mindkétszer azt mondta, hogy igen. Egész hétvégén minket, főleg engem szapultak, hogy hogyan lehettünk ilyen felelőtlenek és ők nem ilyen fiút neveltek, nem ilyen feleséget képzeltek neki. Egy alkalommal még azt is megkaptam, hogy nekem nincs beleszólásom ebbe, mert még csak családtag sem vagyok, mert nem volt esküvő.

Tegnap szóltunk a házunk bérlőinek, hogy a július végén ki kellene költözniük, mert mi hazaköltözünk. A párom tegnap elmondta a szüleinek, hogy már csak max. 1 hétig kell elviselniük minket, mert a hátralévő időre a szüleimhez költözünk.


Anyósom mára taktikát váltott és azt mondta nekem, hogy nem gondolta komolyan amit mondott és nagyon boldog, nem szeretné, ha költöznénk stb. Az a baj, hogy nem tudok hinni neki és már nem is akarok.


Szerintetek ilyen esetben mit kellene csinálnunk? A költözéssel lenullázzuk őket és el fog úszni a házuk, viszont maradni sem tudnánk a történtek után.


Elnézést, hogy hosszú lett, de nagyon jól esett kiírnom magamból!


2015. jún. 16. 07:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Mit érdekel az ő házuk? Felnőttek, oldják meg. Költözzetek!!! Max esetleg segitetek távolról egy picit. De nem a ti dolgotok rendezni a helyzetüket!
2015. jún. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az első mondja, felnőttek, oldják meg. ha a párod melletted áll 100%-osan, akkor nincs semmi baj, de aaz anyóst egy életre elfejteném meg biztos nem engedném az unokát hozzá nagyjából soha. Igaz engem nehéz tényleg megsérteni, de akinek siker, azzal képes vagyok örök életre haragot tartani, de ez csak én vagyok.
2015. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Költöznék, és legközelebb karácsonykor küldenék egy smst. A többi az ő dolguk, ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2015. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek Veled!

A helyes hogy költöztök és magasról lesz*rjatok a kedves anyost. Mar bocsanat. :)

Az esetek 90%-ban a férfi anyja teszi tönkre a házasságokat…


Gratulálok aa kicsihez! :) Sok sikert és boldogságot!!

2015. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, ha nem a ti anyagi problémáitok megoldása végett költöztetek hozzá, hanem hogy neki segítsetek, márpedig az írásodból nagyon ez jön le, akkor anyósnak inkább meg kellett volna köszönnie az áldozatot, amit miatta hoztatok, és csak annyit kérdezni, hogy mit segíthet Nektek...

Hagyjátok az ilyen parazitát a fenébe, menjen csak a híd alá! Még ti vagytok a felelőtlenek...szép! Ő szorul egy három+ gyermekes család segítségére, holott felnőtt ember, szégyellje magát!

2015. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

Gratula a babahoz.


"A költözéssel lenullázzuk őket és el fog úszni a házuk"


Ez nem a ti dolgotok. Sok mindent le lehet nyelni, de van amit nem, ez is ilyen. Allj a sarkadra.

2015. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
12%
Valóban nem volt szép,amit mondott, de azzal sem értek egyet,hogy most hirtelen le kell őket sz.rni. Amikor anyagilag megszorultatok befogadtak. Ettől függetlenül ilyet nem mondhat,amit mondott, de valahogy nyugodtabban kellene ezt megbeszélni.
2015. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Semmi estre se legyen lelkiismeretfurdalásod,a stressz sem tesz jót a babának.Nagyon jól döntöttetek.Nem a ti dolgotok megoldani más életét.Elúszik a ház?És?Ő dolguk.Én tuti nem fizetném más hitelét,családtagét sem,akkor sem ha nagyon jóban lennénk.Tényleg sz@rd le,költözzetek,amint tudtok,nehogy meginogj egy-két jobb szó miatt,mert nyilván azért váltott hirtelen más álláspontra,mert oda az aranytojást tojó tyúk,és elég nagy sz@rban lesznek.Tudod,ki mit szakít,azt szagol.És ha a párod esetleg visszakozna,hogy mègiscsak az anyja,stb.,ne érdekeljen.Jó viszony esetén sem egészséges együtt lakni.Távolról egy kis segítség esetleg,ha nem okoz nektek gondot,bár engem nem érdekelne,ha az utcára kerülnének.
2015. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Igy van költözni és max távolról segiteni őket !
2015. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

Hát anyósod jól kimutatta a foga fehérjét...innen ki is derült, hogy nem szeret titeket még az unokáit sem. Jó sokáig magában tartotta és most robbant.

Én sem lennék rá kiváncsi ezek után az tuti.

2015. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!