Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tönkre tette az életem, mit...

Tönkre tette az életem, mit tegyek hogy nyugodt életem lehessen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit hosszú lesz...

Már lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 év után ide költöztem hozzá, ő az anyjával lakik és ami ide van építve másik ház ott meg a mamája. Na 1 éve anyós azt mondta ő átköltözik az anyjához hogy nekünk legyen külön életünk. Szóval most ketten lakunk ebbe a házba de ami ide van építve mellénk ház ott lakik a két ''banya'' ... Az anyósomról tudni kell hogy az elején még normális volt aztán kb fél évesek voltunk a párommal bekattant, vagy mondjuk úgy kimutatta a foga fehérjét ( már amennyi van neki :D) folyton üvöltözik mindenért de tényleg mindenért!!! És úgy hogy egy nő itt a faluba megkérdezte tőlem mi volt az anyósom baja mert még a temetőben is azt hallotta hogy ordít... Most már annyira eldurvult a helyzet hogy azt üvölti az utcán este 10 órakor hogy én ri...nc vagyok stb... A párom nem áll ki mellettem egyáltalán, inkább őt védi... hmm szegény... Volt róla szó hogy elköltözünk de hát anyuci gondoskodott arról is hogy ne keljen elmennünk innen... átjött és azt mondta megöli magát ha elmegyünk mert ő nem akar egyedül maradni. Hát engem nem hatott meg de a párom fejét telebeszélte és nem is mentünk sehova... Na elhatároztuk hogy összeházasodunk... Meg volt minden ruhám időpont minden az esküvő elött 2 nappal a párom visszamondta és az anyós meg annak az anyja ezt igy mondták nekem: ,, tönkre tesszük az életed, nem hagyjuk hogy a fiam mellett egy ilyen ku..a legyen még az út széli ku..a is külömebb nálad, nem érdemled meg őt!!! Ellened fogjuk uszítani!!! akárhányszor összevesztek mi rád fogunk mutogatni hogy minden a te hibád hagyjon el téged!!! na és ezt mind üvöltötték nekem én meg persze mindet tűrök mert nem merek vissza szólni :( én csendes típus vagyok az ég világon nem mernék velük konfliktusba keveredni :( pedig ugy megmondanám nekik a magamét!!!! De 2 napja amikor a kiscicámat baleset érte betelt a pohár!!!! Azt mondták én nem vigyáztam rá ez csak az én hibám senki másé!!! Mért sírok egy macska miatt??? Nem tetszett nekik hogy merek sírni ... na annyira elegem lett hogy kiabáltam nekik hogy ne aggódjtok a ti temetéseteken nem fogok sírni Sőt!!!! bele köpök a sírotokba is és az nap berúgok megünneplem hogy megdöglöttetek!!! ezt mondtam nekik... De csak azért mert tényleg annyira sírtam a cicám miatt és ilyet mernek mondani hogy az én hibám, meg hogy mért sírok??????? Ma reggel már megint üvöltés mert én mért 11 kor keltem fel... pedig tagnap estig dolgoztam és késön értem haza... A párom nem véd meg mit tegyek? Hogy bosszuljam ezt meg? Nem merem megmondani a magamét mert kis nyuszi vagyok de olyan ideg van bennem :( Mindig eltervezem na most megmondom nekik de aztán mégsem merem... ha megtenném szerintem el adná a banya a fél országot a vércse hangjával!!!!!!!!!!!!



2015. júl. 5. 12:35
1 2 3
 1/24 Trafó1 ***** válasza:
88%
Azonnal költözz el, tűnj el onnan, ha a párod szeret , követ, ha nem hát találsz mást, főleg amíg nincs gyerek, kezd ujj életet , ennél bármi jobb, a banyák meg öljék egymást meg a fiukat.
2015. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Hát a legegyszerűbb ha összecsomagolsz és elköltözöl.

Konkrétan mi a bajuk veled?

Hagyd a francba az egész bagázst, költözz el egyedül. Munkád van, gond nem lehet.

2015. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el,a párod nem áll ki melletted!Hagyd a francba akkor....
2015. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Költözz el, azonnal, minél előbb...

A párodat pedig manipulálják csak nyugodtan tovább... Egy ilyen ember (aki nem áll ki melletted) szerinted szeret??????????

2015. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Gondold el, tudták manipulálni azért is, hogy az esküvőt visszamondja...

Ahogy látom, itt masszív érzelmi zsarolás is van (ha elmennétek, azzal fenyegetőzik hogy megöli magát), a párodat pedig tudják ilyen módon manipulálni, azt csinálja, amit anyuci mond...

Költözz el minél gyorsabban.

2015. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát én menekülnék ilyen helyről, hiszen az a pasi sem szeret igazán, ha nem véd meg. Ez így nem élet, költözz el, keress egy rendes pasit, aki megvéd és nem az anyja szoknyája mellett van.
2015. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

"kiabáltam nekik hogy ne aggódjatok a ti temetéseteken nem fogok sírni Sőt!!!! bele köpök a sírotokba is és az nap berúgok megünneplem hogy megdöglöttetek!!"

"Nem merem megmondani a magamét mert kis nyuszi vagyok"

Ó, dehogynem! Akinek egyszer sikerült, annak másodszorra is megy!

Hagyd ott azt a papucs "párod", előtte még jól oszd ki az egész bandát!

Ne maradj ott, tönkreteszik az egész élted!

2015. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén, mit vársz még ezek után, akár a párodtól, akár anyósodéktól? Mikor szemtől szemben megmondták, hogy gyűlölnek, és a párod sem áll melletted...? Minek vagy ott?
2015. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem, miért vagy még ott. Lényegében állandó muníciót szolgáltatsz, hiszen náluk élsz, miközben köszönet semmi sincs benne...
2015. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Költözz el, de a "párod" nélkül!! Hagyd a fenébe.. egy ilyen ember nem érdemel meg téged, éljen csak anyucival, meg nagymamival, nem való neki nő.
2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!