Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megis ezt hogyan kezelnem?

Megis ezt hogyan kezelnem?

Figyelt kérdés

Mégis ezt hogyan kezelnem ?

Kb 1 éve vagyok együtt a barátommal viszont az anyósomeknal lakunk 7 - en testvérei sogornőim stb

A barátom azóta nem dolgozik mióta össze jöttünk , itthon adok rendesen penzt az anyukájának es az ételt is veszem közbe A földön kell aludnom, de most nem is ez a lényeg

Kb 1 hónapja kaptam a szüleimtol külföldről márkás ruhákat ( a szüleim külföldön élnek) 2 hete keressem égen földön erre meg a barátomnak az öccsének a barátnőjét van! Mondom ez megis hogyan???

Anyukája eladta neki a ruháimat...

Ezen is kiakadtam!

En mindig segítek az anyukájának amikor nem laktunk náluk küldtünk minden hónapban 80.000 Ft ot

Most a szüleim ugye kint élnek külföldön es kertek tőlem 20.000 Ft ot. H utaljak mar azóta is azt hallgatom mindenkitől, hogy en mit képzelek magamról ....

Szerintetek ?


2015. aug. 3. 17:25
1 2
 1/14 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Dobbants onnan, mert hülyének néznek és kihasználnak, a "párod" meg asszisztál hozzá.


Lehet hogy nehéz lépés, de ezek bedobják mindened a közösbe, ha nem figyelsz oda.

2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
joggal akadtal ki! es a baratod amugy melletted alszik a foldon vagy neki van àgya? koltozz el es szakits. az anyja is hulyenek bez a parod meg v kihasznal v szimplan le se toj kulonben nem hagyna h igy banjanak veled
2015. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan menj el onnan!
2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Talált egy aranytojást tojó tyúkot, aki pénzeli a családot.

Nem kell ezen meglepődni, ha okos vagy, akkor nem fizetsz egy ideig, lásd a reakciókat, ha megfenyegetnek, hogy fizess, akkor tudod a dolgod :)

Szépen összecsomagolsz és elmész

2015. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem inkább az én feleségem legyél. :D


De ja, takarodó onnan, ott szerelem nincs :D

2015. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le minél hamarabb. A barátodat se vidd magaddal.
2015. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el amint lehet. És szabadulj meg ettől a bandától.
2015. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
abból a 80ból bérelhetsz egy szobát, amit be tudsz zárni és nem lopják a cuccaidat!
2015. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
pakolj és menyj ki a szüleidhez külföldr, most rögtön pakolj mielött tönkre tesznek
2015. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is koltozz el. a parod meg nem is tudom... hogyhogy nem dolgozik? nem szegyelli, hogy te veszed a kajat amit megeszik stb? szerintem ez nagyon gáz, foleg ha nem is keres munkát hanem elvan a helyzettel. biztos kell ő neked? nem a pénz a lényeg, hanem ez a hozzaaalas.
2015. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!