Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan szóltam...

Szerintetek jogosan szóltam vissza az anyósomnak?

Figyelt kérdés

A kislányunk most egy éves. Tüneményes, gyönyörű baba és nem titkoljuk, hogy örökbe fogadtuk alig egy hetes korában. Amióta haza hoztuk, az anyósom viselkedése teljesen megváltozott.

Gyakorlatilag gyűlöli a gyerekünket. Nagyon ritkán látogat meg minket, a kicsi felé sem néz, de ezt a dolgot tegnap tetézte be, amikor megjegyezte a férjemnek, hogy olyan nőt kellett volna elvennie, aki tud neki gyereket szülni és nem egy selejtet, mint én. Hozzátette, hogy a kislányunk sosem lesz olyan okos, mintha a férjem vérszerinti gyereke lenne.

Teljesen kidorultam. Elküldtem a francba és tudattam vele, hogy soha a büdös életben nem akarom őt a házunk, vagy a kicsi közelében látni.

Miután elment, a férjem mondta, hogy nem kellett volna ennyire kiakadnom a dolgon, mert az anyja idősebb már és nem volt divat az ő idejében az örökbefogadás. Ezzel mégjobban felhúzott. Nem értettem, hogy ebben az esetben, hogyan védhette az anyját.

Ti mit tennétek a helyemben?


2015. aug. 5. 16:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Én még meg is rugdostam volna a b...atlan vén p.csát, de úgy, hogy a mentő vigye el, pedig férfi vagyok.
2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%
Ne aggódj,teljesen jogosan küldted el a p*csába.Ugyanígy tettem volna,de én a férjemnek is megmondanám,hogy ha nem tetszik a véleményem,mehet a mama után.Tény,hogy az idősek gondolkoznak,nekik vérszerinti unoka kell,de akkor sem volt joga így megsérteni téged.Vén boszorka!Jobb is,ha nem néz felétek se.
2015. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%
*Az idősek másképp gondolkoznak.Bocsi,egy szó kimaradt.
2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Akkora pofont levágtam volna neki, hogy fogát is kiköpte volna. Van akinek a szája nagy és van akinek a tenyere. A második jobban tud fájni.
2015. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen jogosan tetted, bár belegondolva nekem sem tetszene ha nem vér szerinti lenne az unoka, de azért ilyet mondani nem volt emberhez méltó. Én akkor pofont letekertem volna az öreglánynak, hogy a férjed is csak nézett volna. Ha nektek ez a módszer megfelelt, akkor semmi köze hozzá. Én is ismerek olyan párt, akik örökbe fogadtak.
2015. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni a válaszokat olvasva, de igyekszem visszafogni magam, hogy ne fojtsam meg pusztabkézzel.

Igazából az tett be, hogy az anyósom pontosan tudja, hogy nem szülhetek gyereket (a rák miatt kivették a méhemet). Már amikor megtudta, kezdte fúrni a kapcsolatunkat, onnantól nem voltam semmiben sem elég jó. Szerinte kihasználom a férjem anyagilag (amikor volt olyan időszak, amikor én tartottam el a fiát), érzelmileg és elveszem a fiatalságát stb.

2015. aug. 5. 16:59
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennek a helyedben? Tartanam a szavam. Teged es a lanyosat is emberi mivoltaban megalazott. Abudos eletben nem engednem tobbet a kozelunkbe.
2015. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha pluszban tudja hogy a betegséged miatt nem lehet, akkor selejtnek nevezni akkora mocskos patkányság, hogy innentől kezdve tényleg ne tegye a lábát a lakásotok közelébe se. Az ilyen embertől jobb megszabadulni, minél hamarabb, mert csak rosszabb lesz. Rokon, nem rokon, takarodjon a p.csába.
2015. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
97%

Anyospajtasnak nem a gyerekkel van baja, hanem veled, de valoszinuleg a kezdetek kezdetetol. Az, hogy nem lehetett gyereked, csak tetezte az amugy is meglevo utalatot.


A helyedben soha tobbet nem allnek vele szoba, a ferjemmel meg megbeszelnem, hogy ha netalan at akarna jonni, szoljon elore, mert akkor addig elmegyek otthonrol. Az oregseg sem mentseg ekkora tahosagra.

2015. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves az anyósod, de én már közel hatvan vagyok, és bizony, engem is örökbe fogadtak a szüleim (bár ezt én csak néhány éve tudtam meg), de nem véletlenül volt titkos akkoriban az örökbefogadás, egy-két ilyen "kedves" ember igencsak meg tudta volna nehezíteni az életünket(:

Bizony lehet, hogy a kedves anyós környezetében is volt néhány örökbefogadott gyerek, csak ő ezt nem tudta.

Szégyen, hogy így viselkedik!

2015. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!