Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is van/volt ilyen...

Nektek is van/volt ilyen problémátok? 26/l

Figyelt kérdés

A férjeméknél élek, persze csak ideiglenesen, mert akarunk majd ha az anyagiak megengedik egy közös otthont. Azért nem nálunk vagyunk, mert felénk kevés a munkalehetőség. Ahol dolgoztam varrodában az is megszünt, és azóta munkanélküli voltam.. Mióta itt vagyok, már végre lett munkám, nem szakmabeli, de jo.

Az anyosom viszont elviselhetetlen... Minden kis dolgon képes kiborulni, aztán elsirja magát esküszöm hülyeségeken. /pl h, az a tányér nem oda való, a hűtöben arébb lett letéve a sajt.. ilyeneken. ő tovább dolgozok, mint én, ezért mire hazajön én kitakaritok, elmosogatok stb.. de semmi sem tetszik neki. Hazajön elkezd kiabálni es bőgni, hogy a porszivonak nem ott a helyem,pedig oda tettem ahonnan elvettem, hogy elfogom neki rontani, hogy rosszul rakodtam el a tányérokat... De nem mondja a szemembe, csak úgy kiabállja, hogy halljam meg. Ez se egyszer fordult elő, és mától nem fogok neki segíteni sem.. De akkor meg az lesz a baja, hogy nem segitek semmit, de a férjem is megtiltotta, mivel, hogy hálátlan.. Szerencse, hogy ő nem anyuci pici fia, és mindig mellám áll. Esküszöm én próbáltam jóba lenni vele, kimentem beszélgetni vele, igazat adtam nki sok mindenbe, inkább nyeltem, csak h béke legyen, de mindig piszkálodik, semmi sem jo neki.. még az öltözésembe is beleszól, h ez nem illik ehhez stb.. de az az én dolgom mit veszek fel szerintem. Amikor megmondtam neki, h nkm márpedig tetszik az a nadrág /szépen mondtam/ kiborult, hogy makacs vagyok, nem hallgatok rá. De még mesélhetnék...



2015. aug. 20. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok albérletbe menni?

Én nem élnék együtt senki szüleivel sem, a saját szüleimmel sem, pedig jóban vagyunk nagyon. De ez így nem egészséges szerintem.

Amíg otthon laktam, addig se vittem haza senkit sem, úgy hogy ott aludjon, és én sem mentem máshoz.

2015. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már erősen gondolkodunk rajta, mert ez így már kibírhatatlan... Csak azért sem akartunk mert, ha már itt vagyunk, innen csak is sajátba akartunk átmenni, hogy addig valahogy kibirjuk, mert igy kevesebbet kell fizetni is... de egyre rosszabb a helyzet
2015. aug. 20. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És még meddig kéne így kibírni? Mikor tudnátok saját lakásba menni?
2015. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Menjetek anyudhoz lakni, ő biztos elviseli a párodat mert nem kell osztozni a konyhán.
2015. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis ìgy voltam az ex anyòsommal,nagyjábòl 4x csinálta meg azt,hogy hangosan ordibálva lehordot..akkor összepakoltam mindenem és visszajöttem anyámékhoz..dolgoztam megcsináltam mindent,semmi nem volt jò.. Szerintem menjetek albérletbe,ha megoldhatò,mert ez mindenki kárára megy csak. 19/n
2015. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra,hogy mindannyian leültök és megbeszélitek?? Szerintem azt kellene,elmondanod neki,hogy neked ez így nem jó és ha tud változtasson..A férjeddel is beszéld meg.hátha ő tud hatni rá,hisz mégis csak az anyja.
2015. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már volt ilyen is. 1 hétig kedves volt, aztán folytatta.. én ugy erzem, hogy ő valahogy nem szereti ha békesség van.
2015. aug. 20. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz közös otthonotok?
2015. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Remek" anyóst fogtál ki...

Én a helyetekben elmennék albérletbe.

Inkább összehúznám a nadrágszíjat, de ezt nem viselném el. Segíteni sem lehet, semmi nem jó neki? ... Le kell lépni.

2015. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha most gyerek nélkül nem mentek külön már sose fogtok

bármikor becsuszhat egy gyerek

te ott maradsz a nyakán munka nélkül az üvöltő unokákkal

akiket majd nagyban az ő fizujábóól fogtok eltartani

szedjétek a sátorfátokat és huzatok a francba

2015. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!