Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiús anyák, nektek mi a...

Fiús anyák, nektek mi a személyes problémátok a menyetekkel, v a fiatok barátnőjével?

Figyelt kérdés
Sok az ilyen jellegű probléma, és kíváncsi vok a személyes történetetekre. Az is írhat akinek semmi baja nincs :)
2011. szept. 9. 16:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mi a problémája velem? ... :))))


Most már csak volt problémája ... terhes lettem a kislányukkal (tervezett volt, teszem hozzá!!!) és ő ettől totál kiakadt. Teljesen magába volt zuhanva, hogy nagymama lesz és, hogy akkor ő most öreg és nagyizni fogják egészen addig amíg meg nem született a kislányunk.

Most már semmi problémája nincs, le se szakad rólunk ... vagyis szeretne éjjel - nappal körülötte sündörögni. Én meg közöltem vele nyíltan, hogy az elején is örülni kellett volna az unokának ... nem pedig elfordulni tőlünk.

2011. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Bárcsak írna ide az anyósom! Akárhányszor megkérdeztem, mi a baja velem, édes mosollyal mondta, hogy: semmi... Viszont a gyűlölet messziről sugárzott róla irányomban.
2011. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem anyósok :)
2011. szept. 9. 16:20
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, hogy tényleg úgy írtam, hogy nem vagyok anyós:P

Írok mást is, mert tudom, mire haragudnék anyós koromban.

Nem tetszene, ha a menyem inna, mint a gödény, vagy dohányozna, főleg nálunk, ahol mindenki köhögőgörcsöt kap a cigitől. Nem tetszene az sem, ha azt venném észre, hogy egy látogatás után hiányzik a kedvenc függőm, gyűrűm (megtörtént egy ismerősnél), aztán jött a tagadás, sértődés.

Nem szeretném, ha azt látnám, hogy kihasználja a fiam (ruha kell, cipő kell, minden kell, kutyulikám, ugye szeretsz?) -alapon.

Az, hogy milyen származású, milyen stílusú, nekem nem lenne gond, most úgy érzem, mert a baráti köröm is sokrétű, sokoldalú, nem általánosítok ebben.

Hát, remélem, nem anyósként is tudtam jó választ adni ;).

A második voltam.

2011. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi, hát remélem erre téved egy anyós is :D

mjuk az én anyósomnak sztem az a legnagyobb baja velem, h nem szeretem a gyerekeket nem is akarok, és meg van róla győződve h az ő fiacskája mekkora jó apa lenne, csak 3 dolgot nem tud: a fia nem akar gyereket, amúgyis majdnem 10%h lehet gyereke, az is max művi úton, és katasztrofálisan szar apa lenne :D Más gond nincs is!

2011. szept. 9. 16:39
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Akkor jól passzoltok egymáshoz a gyerektmában is...szép is az ilyen anyós , mondhatom!
2011. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyósom is gyűlöl engem, de mikor a férjem rákérdezett, h miért nem szeret, akkor Ő is csak annyit mondott, h : de szereteeem!

Látom, érzem, hogy utál. Régebben nagyon szerettem volna, h szeressen! Ha egyszer is kedvesen szólt hozzám, akkor totál ellágyult a szívem, és máris elfelejtettem neki az addigi gonoszkodásait.

De sajna rá kellett ébrednem, h soha nem fog szeretni... Vajon miért? Nem tudom.. A férjem azt mondja, h anyukája egyik régi bnőjét sem szerette.

Néha úgy érzem, hogy anyósom tehetetlennek gondol, vagy kétbalkezesnek (pl a konyhában) sokszor gúnyosan kinevetett, mikor egy időben náluk éltünk.

Sokszor úgy érzem, hogy féltékeny rám.. Próbál versenyezni velem, vagy nem is tudom..

Görcsösen ragaszkodik a fiához, és nem tudja elfogadni, hogy már nem Ő az első számú nő az életében. Nincs több gyereke, lehet ez is probléma.

Egyszer tett nekem egy olyan megjegyzést, hogy Ő nem ilyen feleséget gondolt a fiának, mint amilyen én vagyok... Hát ennyi, nem kommentelte, hogy milyen menyre vágyott.

2011. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
cuki lehet, egyem a bögyörőjét!
2011. szept. 9. 17:52
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Én is meny vagyok, nem anyós, pedig kiváncsi lennék egy anyós véleményére is.


Az én anyósom a férjem egyetlen volt barátnőjét sem szerette, így a férjem felkészített, hogy ez várható. Hát ez. 15 év alatt alig közeledtünk egymáshoz. A gyerekek miatt elviselem, mert őket szereti, de rám kígyót-békát hord. MI már ígx fogunk megöregedni :)


Ja, és nálunk is csak akkor unoka az unoka, ha már meszületett. Ameddig pocakban voltak egyetlen egyszer sem kérdezte meg, hogy mi van velük.

2011. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ejjj, mi is ilyen hülyék leszünk vajon? :D
2011. szept. 9. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!