Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb problémátok...

Mi a legnagyobb problémátok (nemcsak családi, bármi)?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy mások is járnak-e abban a cipőben, mint mi.
2010. dec. 5. 19:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Küzdünk a kötéltáncon az anyagi problémáinkkal. Vagy fent maradunk a kötélen, vagy a mélybe zuhanunk. Sajnos ez van.
2010. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Jelen pillanatban az, hogy hamarosan vége a hétvégének és holnap reggel megint be kell szállni a mókuskerékbe. Amúgy ha leírtad volna a saját problémádat, akkor nagyobb valószínűséggel győződhettél volna meg arról, hogy jár-e még valaki ugyanabban a cipőben, mint Ti.
2010. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Per pillanat az, hogy a szülők 2 év járás után se tudják elfogadni a barátomat. Anyu ki nem állhatja, azért mert nem olyan hű de gazdag emberről van szó. Engem ez bánt, főleg, hogy neki csak onnan számít valaki embernek, ha van sok pénze :(
2010. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nekem az a legnagyobb bajom, hogy úgy érzem elveszik tőlem a jövőmet. Hogyan lesz saját életem úgy, hogy napról-napra drágább minden, a fizetésem pedig ugyanolyan kevés. Örökre a szüleim nyakán maradok?
2010. dec. 5. 19:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy már csak egy hónapom van hogy tökéletesen beszéljek németül és elhagyjam az angolt a suliban.Pénzügyi problémáink szerencsére nincsenek.
2010. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy az apukám rákos :(
2010. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Sohasem lehet igazam, semmit sem én irányítok és egy dicsérő szót sem kapok, ocsmányságot annál többet.
2010. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én is úgy érzem, hogy elveszik a jövőmet!

24 éves vagyok, 70.000 Ft-ot keresek! Mi ez a pénz ahhoz képest, hogy 25.000 a fűtés, tizenezer a víz, tizenezer a villany, 35.000 az albérlet és akkor még együnk, éljünk...

Albérletben lakom a Párommal és Anyukámmal. Nem látom a kiutat ebből, csak a remény tart életben, hogy valami majd csak történik...

Gusztustalan világ ez! Valaki milliókat keres vagy többszázezret, azt meg elvárják, hogy én éldegéljek meg a 70-ből... Vicc az egész!

Jelenleg ez az anyagi dolog a legnagyobb problémám az életben sajnos...:-(

2010. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

apukam ongyilkossaggal fenyegetozik, tolem elfordultak a barataim, anyagi csod szelen allunk, ertelmetlen az eletem.

13,l

2010. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
Szintén az anyagiak. Vagy fenntartom a lakáshitelünket, vagy két pici babánkkal utcára kerülünk három hónapon belül...
2010. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!