Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósok titeket mennyire...

Anyósok titeket mennyire zavar ha menyetek nem kel hajnalban minden reggel úgy ahogy ti?

Figyelt kérdés
Persze azoknak szól a kérdés akik egy háztartásban élnek.

2015. szept. 6. 08:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok (még) anyós, de szerintem minden a körülményektől függ. Pl ha a menyemnek más az időbeosztása, másképp ossza be a feladatait, mint pl én és ezért alszik reggel sokáig, mert késő este még dolgozik valamit, akkor eszem ágában nem lenne ezért szólni.

Ha teljesen külön háztartást vezetnek a fiatalok, tehát nem azt várják el, hogy az anyós főzzön, mosson, takarítson, stb a fiatalokra, akkor is szintén mindenki úgy él, ahogy akar, nem érdekelne, mit hogyan oldanak meg.

Ha közös a háztartás, de mindenki elvégzi a vállalt részt, csak más időbeosztásban, szintén nem érdekelne, ki meddig alszik.


Azt viszont biztos szóvá tenném, ha ki szeretnének használni a fiatalok és aránytalanul többet kellene dolgoznom a családért, de ezt nem csak a menyemtől, a fiamtól se viselném el.

2015. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8-as, ugyanez, csak a szerepek cserélődnek fel.
2015. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Nekem ma már sokadjára borult ki a bili és igazad van rajtam nem segít, ha másnak normális az anyósa, de ilyen kérdéseknél-válaszoknál az ember találhat egy-két jó szót, ami sokat segít! Egyébként nem lakuk együtt, csak elkövettem, azt a hibát, amitől óva intett mindenki, amikor ideköltöztünk a városba: " csak olyan messze költözzetek, hogy anyós ne tudjon átsétálni egy papucsban!)! Erre mi: ugyanaz az utca, anyós az 5-be, mi a 2-be! A férjem meg alig van itthon, szóval küzdhetek vele egyedül, persze kiosztja telefonon, de annak csak az a vége, hogy én milyen bunkó vagyok már megint! Bár jóllehet nálunk nem az a gond, hogy én mikor kelek, pici gyerekem van, akkor alszom 1-2 órát, amikor engedi a baba, de úgy kezel, mint egy gyereket (jóllehet a férjem és köztem 2 hét van, de akkor is!) Ja és egy percet nem laktunk együtt, csak 10 éve vele szembe!

2015. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!