Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, ha apósom bármikor...

Normális, ha apósom bármikor megjelenhet nálunk bejelentés és hívás nélkül?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom.... Random megjelenik. Oké, hogy tőle kaptuk a házat (lehet leoltani) de elég súlyos árat fizetünk érte nap, mint nap. Komolyan miért kell akár hétvégén, akár hétköznap este csak úgy megjelenni.

Természetesen kulcsa is van :S

4 éve vagyunk házasok, és ez mindig így ment.


Kérdésem: a házért cserébe el kell tűrnünk ezt?


2015. szept. 22. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi saját magunk vettuk a házat (kolcsonbol) és anyósék is csak ugy beállítanak. 9 éve lakunk ott, de még soha nem jelentkeztek be. En már megszoktam.
2015. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
zárcsere, ha kérdezi miért,akkor biztonságosabbra cseréltétek,hisz annyi rablás van manapság:P amúgy a helyetekben megmondanám az igazat,de csak finoman(viszont legyen benne határozottság is)
2015. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális.

Próbáltad már vele megbeszélni? Vagy a párod - mégiscsak az ő apja - nem tud vele erről beszélni?

2015. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A feleségemnek se tetszik, de úgy érzi, hogy annyi mindent köszönhet az apjának, hogy inkább nem szól... Ami tényleg így van, mert amikor munkanélküliek voltunk rövidebb ideig, kisegített minket pénzzel.

De nekem meg már betelt a pohár. És elgondolkoztam, hogy azért, mert annyi mindennel segítettek minket, ez elvárható-e, hogy tűrjük a látogatásokat.

De marhára zavar. :S

2015. szept. 22. 15:40
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha bemegy a kulccsal csak úgy bejelentés nélkül, azt azért nem helyeslem. Ha csönget, vagy kopog előtte, az szerintem teljesen rendben van.
2015. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak simán bejön :(
2015. szept. 22. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

1-es vagyok.

Cseréljétek le a zárat olyan uruggyel, h beletort a régibe a kulcs.

Az esti jovetelre én is allergiás vagyok, mert van 2 gyerekunk és elég zavaro, ha olyankor beállítanak.

2015. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem normális. Cseréljetek zárat. Ilyet egyáltalán nem illik csinálni.
2015. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
ha nem tetszik lehet a házat visszaadni. ennyi
2015. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Költőnő? ***** válasza:
51%
elsőként zárcsere.
2015. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!