Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miként találkoznak az unokáikk...

Miként találkoznak az unokáikkal azok az anyósok, akik egy fedél alatt élnek a menyükkel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a meny viszi át anyós szobájába az unokát, vagy anyós megy át menyék szobájába, vagy hogy zajlik ez?


Miket szokott anyós csinálni a picivel? Büfizteti? Altatja? Pelenkáját cseréli? Fürdeti? Babakocsival sétálgat?



2015. okt. 17. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem abból kezd nagyon elegem lenni, akik képtelenek az együttélésre, és a frusztrációikat itt vezetik le.

Van egy 210 nm ikerházunk. Teljesen különálló 2 lakással nagy udvarral a főváros perem kerületén.Majd hülye leszek elköltözni a saját (az én nevemen lévő) lakásból mert az anyámék a szomszédaink. A férjem okos intelligens ember,neki sincs baja a helyzettel.Teljesen önállóak vagyunk.

2015. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó de te szellemi fogyatékos vagy szerintem. A kérdés ugyanis azoknak szólt, akik az anyóséknál élnek, egy szobácskában, ugyanazon házban.


Nektek nemhogy külön lakrészetek, de külön házatok van, amin 1 fal közös, és még külön kert is van hozzá.


Ha nem bírod felfogni, hogy nem rólatok szól a kérdés, miért beszélsz bele?

2015. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Mindig egyénfüggoő, hogy mikent kezelik az együttlakást a felek.

Ha te fogsz anyósodéknál lakni, akkor alapvetően neked kell alkalmazkodnod hozzajuk.

A szabályokat együtt kell kialakítanotok, teljesen mindegy, hogy másnál ez hogy működik.

Az a fő baj, hogyha anyósék nyakára szülsz gyereket, akkor valószínűleg téged is gyerekként fognak kezelni, hiszen rájuk vagy szorulva.

Előbb kell gondolkodni, aztán gyereket vállalni.

2015. okt. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Úgy még elmegy az anyóséknál lakás,hogy külön szinten, külön kialakított wc, fürdő,konyha stb. De úgy hogy csak van egy szobád és minden más "közös" nem vállalnék gyereket, anyóst is meglehet érteni ebben a helyzetben hogy mindenben segíteni akar. Ne légy önfejű, hogy te akarsz mindent megcsinálni, hidd el jó ljön a segítség!
2015. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!