Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, hogy elfogadjanak...

Mit tegyek, hogy elfogadjanak a szerelmem szülei és huga? 10 év van köztünk ami nem látszik és sokáig ebböl nem is volt gond. A barátom hugával is bnők lettünk aztán egyszer csak bekavart.

Figyelt kérdés
A barátom most azért akar szakitani mert akármennyire szeret ezt nem birja tovább.Mit mondjak neki hogy fontosabb amit érez mint amit más gondol?

#IDE #szeretet #zavar #viselnem #hunyászkodva
2015. okt. 19. 01:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ő 16, hogy így viselkedik?
2015. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabbat a korotokról azért írhatnál.:)
2015. okt. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
-szőkenős a kérdés ....
2015. okt. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz mondani neki, ha ő eldöntötte, hogy szakítani akar akkor ennek annyi, pláne ha az anyja meg a huga adják alá a lovat rendesen. Valamiért nem vagy szimpatikus anyósnak meg a hugicának sem. Hány évesek vagytok? Együtt is éltek?
2015. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ő 25 én 35..a lényeg,a szülők elfogattak de a 19éves huga vmit folyton kavar.Még a barátom barátainak is adagolja vagyis szeretné mert ők nem vevők erre.Írok példát volt,hogy egyik barátjától megkérdezte te nem vettelél észre semmit milyen furcsa a tesom miota vele van?Persze lezárta a barátja a témát azzal ,hogy rohadtul nincs igazad szerintem aranyosak stb
2015. okt. 19. 08:28
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt csak javarészt náluk vagyunk..a barátomat az zavarja,hogy a huga mindenkinek adagolja a baromságait és engem bánt holott semmit nem tettem ami miatt ezt kellene tennie
2015. okt. 19. 08:32
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként ma reggel azt mondta megoldjuk,hogy mindenkinek jó legyen és reméli minden rendbe jön.Igaz 35 vagyok de nem olthatom le a hugát pedig az kellene...nyelnem kell különben magunk alatt vágom a fát
2015. okt. 19. 08:35
 8/25 anonim ***** válasza:

am miért nem koltoztok már össze? mármint 35 vagy, gondolom van valami kis alberleted legalább, miért nem nálad szoktatok lenni? lehet az zavarja a tesot, hogy mindig ott vagy

egyébként elég hülyeség lenne más kavarása miatt szakitani... az én csaladom is erősen rajta volt hogy elmarjàk tőlem a barátomat, de leallitottam őket. sztem egy egészséges kapcsolat tuleli más furkalasat

2015. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon családcentrikus..mindene a család sosem költözne el ő mindenkinek meg akar felelni.Most adott a szülőknek 1milliot amit a munkájából spórolt össze..nem egyszerü
2015. okt. 19. 08:45
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Én sem örülnék ha a fiam/tesóm egy öreg nővel lenne! Nincs korodbeli férfi?
2015. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!