Badboy99 kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Anyum már lassan 4 éve együtt él nevelőapámmal, akitől van két kicsi lány és még ő rajtuk kívül vagyok én meg az öcsém a vérszerinti fathertól. Nos a lényeg nagyon egyszerű, erre természetesen már magam is rájöttem, de azért mások véleményét is szeretném kikérni, hogy valóban igazam van e a dolgokat megilletően... Nevelőapámmal nincsen gond, viszont az anyjával annál inkább. Felesleges dolgok miatt kapja fel a vizet, anyámat nem egyszer összehordta a faluban minden mocskos dolognak majd mindig eljátszotta, hogy ő.mennyire de jó meg minden. Nagyon álszent egy asszony. A lényeg az, hogy próbálkozott olyannal, amikor jelzem már az első pici megvolt, hogy anyám háta mögött megpróbálta valami olcsó, de GAZDAG nővel összeboronálni, amit természetesen a fia nem hagyott ezért is anyámat okolja. Kétszer félmillió értékben, amit a nyugdíjából gyűjtött össze, vett egy levegő és egy víztisztítót, majd azt vágta anyám fejéhez, hogy kéreget, meg, hogy ő folyton segít, de semmibe veszi, miközben anyám három teljes évig azért gürcölt, hogy elfogadja. Van egy sanda gyanúm, miszerint, hogy az öregasszonynak az momentán az a baja, hogy án meg öcsém a képben voltunk már, mikor ők összejöttek. Javítsatok ki, ha netán tévednék, de azt azért még hagy tegyem hozzá, hogy nekem i volt egy kis csetepatém a nagyival...

2015. márc. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádat nem kedveli, ne vedd magadra!!!
2015. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen utalatos nagyit turni kell.

Az en oreganyam is ilyen volt addig amig mindenkit kiuzott a hazbol es most egyedul maradt csak magara szamithat most.

A nagybatyam felesegenek mar volt egy kislanya mikor osszeismerkedtek ezert egesz eleteben utalja es mindig veszekedett vele marmint a menyecskejevel, de most egyedul maradt es gondolkodhat, hogy mint is csinalt.

2015. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se vedd magadra.Lehet, hogy az a gondja ,hogy neki soha sem volt ilyen boldogsága mint ami anyukádnak és nevelőapádnak van.
2015. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!