Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon kiállhatatlan vagyok?

Nagyon kiállhatatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt héten megsérültem, jelenleg fekvőgipszem van. Van egy ovis kislányom. Az anyósom az őszi szünetben eljott hozzánk. Egy kicsit kiakasztó, mert úgy érzem, hogy semmiben nem segít. Minden szegény ferjem nyakába szakad a főzéstől a mosogatásig, az altatástól a játszóterezésig. Elvárható lenne egy kis segítség, ha vendégül látjuk?
2015. okt. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha vendég akkor nem, viszont nem is hívnék vendéget ha beteg vagyok. Meg kell neki mondani, hogy nem tudtok most vendéget fogadni, menjen haza.
2015. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb vigyázz magadra jobban és akkor majd nem szakad minden szegény férjedre.Az anyóst meg,ha annyira kell a segítsége meg lehet kérni szépen és,ha nem segít akkor így jártál.
2015. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy kértem, hogy ne Jöjjön, csak sajnos nem lehet meggyőzni semmiről. Megígérte, hogy segít, de tényleg semmit nem csinál, akkor sem ha a ferjem kéri.
2015. okt. 28. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Es te szoktál segiteni neki valamiben?
2015. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem gaz es igazad van. A tapasztalatokbol okulvs legkozelebb ne engexjetrk jonni ha bsj van, mett csak pluszfeladat. Oszinten meglepodtem a valaszolok hozzaallasan. Mar reg ki kellett volba abrandulnom ebbol az oldalbol :-)
2015. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
En is meglepődtem, legjobb a " máskor jobban vigyázz" . Férjed miért nem szól neki?
2015. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Elvárható, de neked fogalmad sincs arról mekkora kincs egy passzív anyós. Jobb lenne, ha mindent jobban akarna tudni nálad, kioktatna, átrendezné az egész házat, mert annak "máshol van a helye", folytassam? Nem-nem, nagyon jó ez így...
2015. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Alloka

Csak nem akkor, amikor torott lwbbal fekszel es a ferjed a gyerek meg a mozgaskepteken fekeseg nellett meg rola is gondoskodhat. Azert az fura, h ebben a helysetben nem foz ebedet v legalabb mosogat el utana, ha mar a fia foz ra is. Van egy mondas:"Ha nem a megoldas, akkor a problema resze vagy". Passziv anyos nem passzol jol a torott labhoz. Es honnan tudod, ettol meg lehet kritikus is...

2015. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Bbehivjatok a szobaba, megköszönitek a látogatását, és megkéritek, hogy legyen szíves távozzon az otthonába, mert most szeretnétek hármasban maradni.

Ha ezek után nem megy haza, akkor adjatok alá seprűt, mert tuti be tudja indítani.

Viccet félretéve: kis sértődés belefer, de akkor is kérjétek meg, hogy távozzon.

2015. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!