Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem bír. Mit tegyek?...

Anyósom nem bír. Mit tegyek? Kiállhatatlan rosszindulatú állandóan áskálódik. Megoldás valaki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszerűen megoldóm,mivel nálunk meg én nem rajongók anyósért..nem megyek hozzájuk azt kész. Ma pont jönnek ők, én meg elmegyek :D igazából leszarom :D
2014. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor kerüljem..de mindig én is meglógok de akkor feleségem agitálja ellenem!
2014. jan. 25. 09:55
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Talán volna értelme leülni egy beszélgetésre. Férj, feleség és problémás anyós. Nagyon fontos, hogy a pár egy hullámhosszon legyen, közös "frontot" képviseljenek az anyuval szemben. Ehhez kell a partner támogatása, elõre megbeszélni, megértetni vele, hogy ez így nem jó. Nem garancia, hogy anyóskát meghatja, egyáltalán komolyan veszi a vele szemben támasztott igényeket. De legalább kipipálhatjátok, hogy megpróbáltátok. Nagyobb baj, ha a férj még mindig "anyuci kicsi fia".
2014. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem szüleim nincsenek!Neki igen!ez lehet a baj én nem megyek apucihoz anyucihoz sírni....normális hogy feleségem igen..!!pedig mindent megadok neki!múltkor kocsit vettem -jeik!!o mégis ha van valami külömbség egyből anyu apu!! Gyereket akarok o nem? Mit tegyek
2014. jan. 25. 10:05
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez baj, hogy a szüleihez megy panaszkodni. Én soha nem tettem. Ez alacsony érzelmi intelligenciára vall- már bocsánat. A szülei úgysem tudnak pártatlanul állást foglalni, ezért nem szép dolog a szülőknek szidni a másikat. Ha meg kibékültök, akkor meg utána megmarad a tüske anyósodban, mert a párod szidott Téged.A megoldás, hogy a párod veled beszélje meg, ha baja van veled.
2014. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Mi lenne, ha a feleséged állítaná le a mamát? Vagy ezek szerint ő is csak asszisztál a dologhoz. Ne foglalkozz vele, szokásos pletykás vénasszony, akinek nincs saját élete, ezért a másokéban turkál,
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Itt úgy tűnik elég sok probléma van. És elég nagyok. Az egyik, hogy a saját feleséged agitálja ellened anyucit, ahelyett, hogy mellédállna, mikor anyós szekál. A másik, hogy te gyereket szeretnél, ő pedig nem. Ez az a téma, amiben nem lehet kompromisszumot kötni, mert vagy mindkét fél szeretné, vagy nem szabad belevágni.

Sajnos ez nem egy kiegyensúlyozott házasság. Ülj le, beszéld meg a problémáidat a feleségeddel, és a hozzáállásán múlik, hogy hogyan tovább. Ha nem áll melléd, illetve később sem hajlik a gyerekszülésre, akkor sajnos nem érdemes erőltetni a kapcsolatot.

2014. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért a szülő sem hozzáállása sem mindegy. Ha Édesanyámhoz mennék panaszkodni a (még nem létező) feleségemről, és ő úgy gondolná, hogy én voltam a hülye, akkor ezt simán megmondaná nekem is, és nem szidná kórusban velem :)
2014. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pataki Éva válasza:
89%

Kedves Kérdező!

Én Édesanya is vagyok, meg anyós is...Szerintem a házasság alapja a bizalom, az őszinteség, és az egymás mellett kiállás.Nagyon helytelen ha két ember nem egymással beszéli meg a gondjait hanem a szüleivel.Én is meghallgatom a lányaim, de mindig rávilágítok arra is hogy ők hol hibáznak.Sokszor azt hiszik hogy a vejeimet védem, pedig csak próbálom érzelemmentesen,a realitások talaján átlátni a helyzetet.Volt már olyan hogy a lányom egy veszekedés alkalmával közölte a férjével hogy "hazaköltözik".Én akkor azt mondtam hogy nem!!! A problémáikat oldják meg, normális szülő nem nyújt menedéket, egy veszekedés megoldására.Tanácsokat lehet adni, amit vagy megfogadnak vagy nem, de az ő életüket nekik kell élni.Nem szabad beleavatkozni.Ebből a szempontból a felesége éretlen, és ha ilyen hazarohangálós fajta,és kibeszéli az otthoni dolgokat, én nem jósolok hosszú időt Önöknek, a gyerek kérdést meg egyenlőre mindenképp hanyagolnám. Beszéljék ezt meg!!!! Sok sikert!

2014. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 cseri65 válasza:
az emberek nem egyformák . a feleségednek kell eldöntenie kihez tartozik .
2014. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!