Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az anyósom? Miért...

Miért ilyen az anyósom? Miért nem tud örülni annak, hogy a Párommal és kisfiunkkal lehetőségünk lesz pár napra kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Ausztriába töltünk 2 napot,3 éjszakát.Testvéremhez megyünk,meghivott minket,de úgy hogy fizeti nekünk az ida-vissza utat.

A párom itthon sokat dolgozik,bevállalja sok munkát,h könnyebb legyen

Erre ma anyós a szememre hányja,hogy oké menjünk nyugodtan,de a fiának(a páromnak) ott a sok munkája,stb....Azzal haladnia kellene!

Decemberben,2 ünnep közzött megyünk ki.1. nap utazás,jó ha estére kiérünk,nehogy már majd 3. nap jöjjünk haza,mert anyós azt mondja... 😠 Főleg,ha már tesóm felajánlotta,hogy állja az utat(nem azért,mert mi nem tehetjük meg),ne 1 napot engedjünk már neki(a kisfiamat most látja először[18 hós] ).


2015. nov. 22. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ANYÓS. Azoknak semmi sem jó.
2015. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg, szard le mit mond. A ti életetek, jár a kikapcsolódás nektek is.
2015. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"Erre ma anyós a szememre hányja,hogy oké menjünk nyugodtan,de a fiának(a páromnak) ott a sok munkája,stb....Azzal haladnia kellene!"


Én erre annyit mondtam volna, hogy a férjemre is ráfér időnként egy kis kikapcsolódás, pihenés, másrészt felnőtt ember, szerintem meg tudja ítélni, hogy a vállalt munkájával összeegyeztethető-e pár nap kihagyás. De ha szerinte a fia ebben a kérdésben rossz döntést hozott, akkor legyen kedves neki elmondani a meglátásait és aggodalmait.

2015. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Ha vele laktok és vmiért olyan sok a dolog otthon(vállalkozásotok van v nemtom?), hogy neki kell a párodat helyettesíteni akkor jogos. Gondolom egy középkorú nőnek nem olyan könnyű, mint egy fiatal férfinak, bármi is legyen az.

Bármi egyéb esetben meg irigy.

De megint felmerül a kérdés, minek vállaltatok gyereket ha se a lakhatást, se a munkát nem vagytok képesek önállóan megoldani, tulajdonképpen mindenben anyóstól függtök? Persze hogy gyereknek tekint, nem kell meglepődni.

2015. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Párom hegeszt itthon,igy anyósnak egyáltalán nem kell itthon helyettesítenie
2015. nov. 22. 14:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Párom nem akar elköltözni(erről nrm beszéltünk),de a műhely miatt tudom,hogy nem hagyná itt az anyja házát...
2015. nov. 22. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak egyedül fogja érezni magát nélkületek. Hülyén adta elő, az tény, de ne szívd fel magad ezen.
2015. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Na, mintha az en anyosomat lattam vna..de ö mar meghalt.
2015. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem féltékeny és önző, hogy nem lesztek ott vele.

De ez gonoszság, úgyhogy ne foglalkozz vele.

Menjetek el és érezzétek jól magatokat.

Ha háborog, akkor meg a férjed tegye helyre.

2015. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

"Ha vele laktok és vmiért olyan sok a dolog otthon(vállalkozásotok van v nemtom?), hogy neki kell a párodat helyettesíteni akkor jogos. Gondolom egy középkorú nőnek nem olyan könnyű, mint egy fiatal férfinak, bármi is legyen az. "


Nos még ha igy is lenne, kezdjük ott, hogy egy évben egyszer igazán kibírná. Tekintve h eddig a férj csinálta csak. És ha olyan a munka akkor eleve nem kéri senki h ő helyettesítse, ha hazaérnek megcsinálja mindenbizonnyal, és ha olyan fontos dolog, túlórázik a férj.



"Bármi egyéb esetben meg irigy. "

Ez tisztán érződik.


"De megint felmerül a kérdés, minek vállaltatok gyereket ha se a lakhatást, se a munkát nem vagytok képesek önállóan megoldani, tulajdonképpen mindenben anyóstól függtök? Persze hogy gyereknek tekint, nem kell meglepődni."


Ekkora tahót még nem látott a föld. Te biztos milliomos vagy h soha senki segítségére nem szorultál ,v maga a személyiséged miatt nem fordul hozzád se senki segítségért. Attól h anyósnál laknak nem jelenti h nem tudnak megélni. Bizonyára ők is fizetik a rájuk eső részeket,főz, takarít, gyereket nevel az anyuka.

S azt sem tudjuk h anyukáék aratak oda menni mert akkor pont nem volt más lehetőség, v anyós ajánlotta fel, de az is lehet h anyós kérte h legyenek ott h segítsenek neki. Nem tudhatod.

Másrészt a mai világban tudod nehéz a megélhetés, ahhoz h saját lakásod , autód stb legyen ,önerődből nem lessz csak hitelből. És ha valaki nem hülye akkor nem vesz fel hitelt hanem szopik az anyósnál h spórolni tudjon v hasonló. De ezt te nyilván nem érted meg hisz akkor nem irtál volna ilyet. Te se ésénsem tudjuk a család hátterét, történetét, így nem jogosít fel semmi amiért ezen szitkozódsz. Másrészt inkább a kérdésreválaszolj, v görgess tova.

2015. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!