Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van okunk félni? Miket okozhat...

Van okunk félni? Miket okozhatnak az ilyesmik?

Figyelt kérdés

Párom édesanyja nem igazán alapos a konyhai dolgokat illetően.

Mosdóhasználat után sem mos kezet (a szomszéd szobában van a fürdőszoba, lehúzza és már ki is jön, a csapot hallani).

Van amit el sem mosogat. Sok dolgon rajta marad az ételmaradék.

Csak sertéshúst készít, de már többször futottunk bele át nem sült, véres húsba.

A fakanalak, deszkák, tálak penészesek, amikor szólt neki a párom, azt mondta eltörli őket használat előtt. Ettől még rajta marad a penész, mint spóra nem??

Miket okozhatnak az ilyesmik?


A párom már javasolta, hogy ha kell akkor vegyen szemüveget, használjon a mosogatáshoz meleg vizet stb., de kikérte magának, hogy ő jól lát.


2015. dec. 1. 12:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos tudomásul kell venni, hogy ez korral jár! Nem tudom, hány éves?

Én végigmentem ezen mindkét nagymamámnál. Mindkettő makulátlanul precíz volt míg gyerek voltam, abszolút tisztaság, ezt is szoktam meg. Aztán 75 felett, az első "baleset" után megkezdődött egy leépülés mind fizikailag, mind szellemileg, és egyre inkább hasonló lett a helyzet. Én is le voltam döbbenve, mikor lejártunk vidékre 1-2x évente, hogy mennyit romlottak :-(Ezt most én is sem tudom felfogni, hogy lehet egyszer én is ilyen leszek, de sajnos benne van a pakliban. Mi megcsináltuk amikor ott voltunk, takarítottunk, stb. mást nem lehet tenni sajnos.

2015. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
13 Ha tényleg az lennél, akkor százszámra látnál ennél durvább eseteket is!
2015. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%
48évesek...kicsit más mint egy 75 éves
2015. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Dolgoznak, jól állnak, csak hát akartak egy 0ft-os vadonatúj autót, így van egy hitelük.

Ezen spórolnak csak, az ilyesmiken, minden másra elszórják, ételből, tisztítószerekből is silányat vesznek. Előfizetésekre, műszaki dolgokra bármennyit költenek, banki szolgáltatásokat kötnek, amiket nem lehet lemondani (tudjátok, rábeszélik az embereket egészségpénztárra pl, csak itt sehol se lehet használni). Lambéria, álmennyezet, hogy melegebb legyen az előtérben, de ha alapból nincs fűtve a szoba akkor az se segít. Ráadásul ezeken is megtelepedik a penész.

2015. dec. 1. 13:35
 25/34 A kérdező kommentje:

Be van kötve a meleg víz, csak nem használja.

Pl amibe kiengedi a húst, simán elteszi és utána pl abba teszi az összevágott zöldségeket.

2015. dec. 1. 13:38
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Vannak ilyen páraelszívó cuccok, ceresit, stb, az csak 2-3 ezer forint, egy ilyen lakásba muszáj lenne venni és rendszeresen kellene szellőztetni. Egyáltalán miért van ekkora párásodás?
2015. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy nem ennék ott. Ez durva. Bírd ki azt a pár hetet. Megváltoztatni úgy sem tudod.
2015. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem használ fedőt és minden párol, a tőlünk kapott elszívót se kapcsolja be, ablakot nem nyit, órákig, pl. legutóbb csináltam bolognait és megkérdezte hogy hogyhogy ilyen gyorsan kész lett, mert ő csak a húst 30percig párolja.
2015. dec. 1. 13:45
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
akkor tényleg marad a fogösszeszorítás
2015. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%
Általában akkor szokott ilyen párásodás lenni, ha valaki kicseréli az összes ablakot és plusz rászigetel a házra.
2015. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!