Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van félni valóm? Elhagyhat a...

Van félni valóm? Elhagyhat a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám, kb 2 éve kezdődött, amikor megvette magának a férjem az új laptopját. Eddig csak egy volt a családban, és meg kellett osztozni rajta, főleg hogy a kisfiunk is folyton kifestős játékokkal játszott a gépen. Én 34 éves vagyok a férjem 28, és megismerkedett egy internetes játékkal a Metin2-vel, ahol szintén megismerkedett egy lánnyal, és ebben a játékban össze is lehet házasodni, és ő lett a házastársa ennek a lánynak. Kezdem már úgy érezni, hogy ez az internetes házasság már fontosabb a férjemnek, mint a valódi. Tökéletes férj, és csodálatos apa amúgy, mindenben segít ha megkérem, de ha eljön az éjszaka, és én lefekszem aludni, ő a nappaliban ül a laptopja előtt, és hajnalig nyomja a játékot, közben meg mikrofonon beszélget drága barátnőjével. Közös nyaralásokat szervezget a lánnyal, meg elvileg még megy pár másik játékostársuk is és már most hallom hogy azon veszekednek, hogy mit vigyenek el, pedig csak júniusra tervezték a nyaralást. Őszintén nem is szívesen engedem el vele a férjemet, de tudom ha megtiltom csak rosszabb lesz mert elkezd hazudozni nekem. Amúgy a lány egy 20 éves főiskolás lány, paltina szőke hajjal, nagy cicikkel, vékony alakkal, és 20 cm-es magassarkúval. Szóval szerintem van okom féltékenynek lenni, mert olyan nővel tölti el a fél éjszakát, aki én sose leszek és sose voltam. Lindának hvják, és állandóan lincinek becézgeti, meg hogy "drága kis feleségem" meg ilyeneket mondd neki, persze mikor rákérdeztem csak annyit mondott hogy ők csak játszanak, ez egy szerepjáték ők meg játszák a szerepüket. De minek neki olyan szerepjáték amiben férj lehet, mikor itt az élete amibe tényleg az? Egyszer bekapcsolta a gépét, és elkezdtem beszélgetni ezzel a Lindával és olyanokat mondott nekem, hogy bármi legyen is ő össze fog jönni a férjemmel, mert szerelmes belé. Pedig tudja jól, hogy én vagyok neki, és 2 közös gyerekünk van, de ez egyáltalán nem érdekelte. Segítsetek mert nagyon kétségbe vagyok esve, szerintetek lehet vonzóbb neki az az élet amit amellett a tini csaj mellett élhet, mint a folyton nyüzsgő 2 gyerek, meg egy hisztis feleség?


2013. márc. 22. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 A kérdező kommentje:
Azt le se írtam, hogy egyszer volt nálunk is (200 km-re lakik) fel ment érte a férjem kocsival, és le is hozta hozzánk, és mikor játszott a 2 kicsivel, úgy nézte őket a férjem mintha felfalná a szeretetével. És utána egész délután arról áradozott, hogy már a fiúk is felismerik egyből a szépet, mert teljesen beleszerelmesedtek ők is. Erre rákérdeztem mi volt az az ők is, és azt mondta hogy tudom, hogy már 2 pohár bor után félre beszél. Ezt tudom is, de nem hinném, hogy csak ennyi lenne a háttérben. Meg most elkezdett kondi terembe járni, hogy a nyárra kigyúrja magát, ez is szerintem a lindácskája miatt csinálja, mert amíg nem volt szó nyaralásról, nem is érdekelte hogy néz ki. És fogyózni is csak másfél éve kezdett is mióta "feleségül vette" a játékban.
2013. márc. 22. 13:44
 2/118 anonim ***** válasza:
97%
Mi az,hogy még oda is ment a csaj a családi fészketekbe? Én biztos,hogy kib*sztam volna.
2013. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sürgősen ülj le beszélgetni a férjeddel, mert ez így nem normális.


Először is: játszani okés, de az nem, hogy ez a legfontosabb a világon, illetve az sem, hogy összeszed alatta egy tini barátnőt, akivel skype-on tartja a kapcsolatot és közös nyaralásokat szervez.


Másodszor is: ha a férjednek tényleg annyi esze van, hogy miatta elhagy, akkor jobb is neked nélküle, mert ennél tuti jobbat érdemelsz. De ha vissza akar jönni, nehogy hagyd.


Harmadszor: én megmondanám, hogy vagy egyszer és mindenkorra véget vet ennek, vagy szedheti a sátorfáját. Ne lássa rajtad, hogy féltékeny vagy, aggódsz. Csak azt, hogy nem tűröd el, hogy megalázzon. Ne ereszkedj le hozzá, te ennél jobb vagy. Ne lássa, hogy zavar, különben ki fogja használni a gyengeséged...

2013. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
93%
azért ez nagyon durva....
2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy szerep játék, és így viselkednek, az még okés, játszanak és kész...De ez, hogy közös nyaralást terveznek...:O A kis csaj ilyenek után, jó hogy így viselkedik, ha a férjed ennyire adja alá a lovat, már mint, ah írod, h a szőke ciklont, nem érdekli hogy, van neki családja...Ez már nem természetes, akár játék akár nem!!! El ne engedd erre a nyaralásra, annak jó vége nem lesz...Vagy esetleg mondd, meg h, nagyon örülsz h, lesz ez a kikapcsolódás, szeretnél a gyerekekkel Te is menni. Végre megismerhetnéd ezt a csajt, mert olyan "sok jót" hallottál felőle...Ha van neki pénze, h egy sulis csaj alá pakolja a lovét, akkor rátok miért nincs....o.O
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
96%
bizony van félni valód, mert szerelmes mint az állat, ráadásul a csaj is (meg is mondta neked) ... egyáltalán hogyan jut eszébe egy férjnek, hogy neten megismert társasággal és "feleséggel" megy nyaralni a családja helyett ... döbbenet ... szóval nincs jó hírem, keresztet vethetsz rá, még az elején kellett volna a sarkadra állnod
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
94%
hú ebből még akkora balhé lesz,hogy csak na.......
2013. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Már ne is haragudj, de ez nagyon gáz a férjed részéről...Szerintem jó, hogy komolyan veszed ezt a dolgot, mert hiába internet és játék, igenis egy idő után valós érzelmek is kialakulhatnak. Gondolom a férjednek vonzó egy elképzelt életben lennie, ahol bármit megtehet, bármit mondhat, következmények nélkül, mert amúgy ez "csak egy játék". A probléma még az, hogy közös nyaralást tervez a játék partnereivel, szóval a játékot már behozza a valós életbe is. Az meg hogy a csaj közölte veled, hogy márpedig el fogja tőled venni a férjed, hát röhej.. A helyedben úgy b*sznám ki a férjed laptopját és törölném a játékát ahogy van!

Hogy van-e félnivalód? Szerintem igen..hogy miért? Az egyik ismerősöm 38 éves, a volt párja 30. 10 évig éltek együtt, született egy gyönyörű kislányuk aki most 6 éves. Minden jól működött köztük, a nő kora ellenére nagyon jól tartja magát, fiatalos, laza, szép anyuka. Úgy tűnt, hogy a srác is beért fiatal kora ellenére az apaságra, arra hogy családja legyen. Aztán nemrég egyik-napról a másikra lelépett egy 23 éves plázacicával, akivel össze is költözött pár hét alatt. Bulizgatni járnak, most éli ki azt az időszakát amit más 23-24 évesen...

Hogy mit tegyél? Én biztosan megmondanám a helyedben a férjednek, hogy vagy a játék, és az ottani kis felesége, vagy a valóság veled, és a családjával. Mert a kettő nem működik együtt, ideje lenne felnőnie és nem virtuális világban léteznie, és kiélnie azt amit a valóságban nem tud megtenni. Szerintem ha ezt így felvázolod neki, ép magyarázatot fog adni, hogy mégis mire jó ez neki, és már elindul egy beszélgetés...

Nem lennék a helyedben...

2013. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
38%
ezt tényleg durva, szerintem neked is félténnyé kellene tenned őt ugyanúgy, kezdj el levelezni a neten pasikkal és mond el ezt a férjednek, hátha észbe kap
2013. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
73%

Amíg megmarad plátóinak, addig nincs okod félni, mert csak jót tesz neki. Lefogy, izmosodik. De ha már a szexszet is hanyagolja és tényleg komolyan gondolja a nyaralást akkor elgondolkoznék. A nyaralásra hogy megy? Kettesben azzal a csajjal? Vagy veled mi lesz? Ezt kérdezted a férjedtől, hogy téged itthon hagy-e, és a gyerekek?

Ha egyedül gondolja a nyaralást, akkor a következő lépésem az lenne, hogy visszahódítanám a férjem. Nehogy már ne tudj olyan jól kinézni, mint az a csaj! Jobban ismered a férjed, szóval előnyöd is van! :) Ha ez sem segít, akkor letörölném a játékot a gépről, de előtte szólnék a csajnak, hogy vagy leszáll a férjemről, vagy megbánja. Ha a férjem kiakadna, hogy letöröltem a játékot, és egy veszekedés és hiszti után is elmenne nyaralni, akkor hagynám. Menjen, de megmondanám neki, hogy haza már ne is jöjjön!

2013. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!