Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek meghívjam anyóst...

Szerintetek meghívjam anyóst az óvodai eseményre?

Figyelt kérdés
A férjem nem tud ott lenni. Most rajtam múlik, h anyósom jöhet-e. Nem igazán rajongok az ötletért, h elhívjam, de kicsit lelkiismeret-furdalásom van miatta.
2015. dec. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kevés információ. Én elhívnám a saját anyósomat, nem lenne kérdés.


Gondolom, neked is van okod arra, hogy nem akarod elhívni. De ha ezt nem osztod meg velünk, nem fogunk tudni használható véleményt formálni.

2015. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az információ vele kapcsolatban, hogy nem szeretem. Gyakran okoz nekem gyomorgörcsöt az ötleteivel, beszólásaival. Ha csak tehetem, kerülöm.
2015. dec. 10. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne hívd, gondolom ezt szeretnéd olvasni. A saját szüleid se lesznek ott ezek szerint, ennyi erővel őket is hívhatnád.
2015. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egy ilyen eseménynél nem az a mérvadó, hogy neked milyen a viszonyod, hanem a gyerekednek milyen a viszonya a nagymamájával. ha jó, akkor elhívnám, hisz nem rólam szól, hanem a gyerekről, hagy csodálja a nagyi is :)
2015. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám el.
2015. dec. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igy van,4 nek nagyon igaza van.Attól mert te nem szereted,ők még szerethetik egymást.A gyereknek szüksége van nagyira is papira is,nem csak szülőkre
2015. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Neked: anyósod, gyerekednek: nagymama! Így gondold végig.
2015. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. Mindenkinek nyomom a zöld kezet.
2015. dec. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!