Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szemétkedik álandóan...

Miért szemétkedik álandóan velünk a barátom anyja?

Figyelt kérdés
Tegnap megkérdeztük,hogy oda adnák e az egyik autót a benzint mi álljuk bele,erre,hogy mind a két kocsi kell nekik,közben itthon vannak egész nap,és mondta is a barátom húgának,hogy egész nap itthon lesz,nem lett volna egyszerűbb megmondani,hogy nem akarják oda adni?! Múltkor megint nem birtam rá állni a bal lábamra mert a térdemmel megint gondok voltak,bedagadt,szúrt,fájt,mondtam a barátomnak,legyen szíves csinálni egy szenyat,kiment erre elkezdte csinálni és az anyja már beszólt,hogy miért ő nem tud magának csinálni?Meg állandoan a hátam mögött magyaráz...Pedig segítek neki mindig a házi munkában,főzésben is,nem tudna rám panaszkodni,mégis állandoan szemétkedve van velünk egyszerűen nem értem miértmert tényleg nem bántottam meg egyszer se és a tiszteletet midig megadom..
2015. dec. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
itt az a tapasztalatom, hogy mindig akire rá se néznek az valamiért minden házimunkában kiveszi a részét vagy egy kedves szót nem kap mégis teper a másik figyelméért kérdem minek, ha már feltűnően semmibe van véve? én az első rossz szó után nem lennék házi tündér és mindenki oldja meg ahogy tudja, plusz egy ilyen után ki is osztanám őket.
2015. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen...Vagy csak jól titkolta..A barátomnak a volt barátnőjével az volt a baja,hogy sose segítek,én segítek szó szerint kinyalom a valagát és még igyis baja van??
2015. dec. 12. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pont azért, mert tőled már nem várja el hisz alap, hogy megteszed. Mint amikor a gyerek végre beágyaz ezért agyondicsérik a másik szülő meg csodálkozik, hogy náluk ez alap és csak ezért nem fogja dicsérni a gyerekét.
2015. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleg nehez helyzetben vagy.

Szerintem ebben a helyzetben nem tudsz wlsg jo lenni.

Nem irigylem a helyzeted de fel a fejjel!


43 F

2015. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felkapom a vizet inkabb nem is jovok ide,aztan vessen magara..Nem vagyok en riherongy..
2015. dec. 12. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha piszkál, nézz rá, mosolyogj, és gyengén verehesd meg a vállát. Ez fogja őt a legjobban idegesíteni.
2015. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyetek el őket láb alól aztán egesetek el őket majd menjetek el egy vilagutra es 25 esztendő múlva térjetek vissza a hazukhoz aztán meglátjátok hogyan tovabb
2015. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!