Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja eleinte kedves...

A párom anyja eleinte kedves volt velem mostanában meg habott vagyok akkor levegőnek néz . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy zavarja, hogyha ott vagy náluk?

a párod megkerdezi, hogy àtmehetsz - e, vagy csak úgy beàllitasz? lehet valami ilyen baja van.

2015. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha Ott vagyok*
2015. szept. 14. 07:32
 3/16 A kérdező kommentje:
Neki nincs párja de nem is akar és a párommal elszoktunk menni bulizni néha ö nem szokott jönni nem is mondja erre másnap lecsesz minket .
2015. szept. 14. 07:35
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy csinálja az anyja?Nem vesz figyelembe?Nem köszön vagy mi?Valószínűleg sokat vagy ott szerintem és vagy megsérteted vagy leinformált és nem téged szánt menyének.Nem vagy neki szimpatikus sajnos.
2015. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem sokat szoktam Ott lenni meg azt akarja hogy párom neki segitsen ne nekem.
2015. szept. 14. 07:42
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Tudod az anyós "anyukák már csak ilyenek. Sokan szenvedünk miattuk. Engem sem fogadott el soha, de rossz is volt. Azért írom, hogy volt mert már nem él.Pl. megkérdezte, ha látogatóba mentünk, hogy kérünk-e kávét.Igen,igen. A fia kapott kávét én nem. Természetesen én sem vettem észre mintha mi sem történt volna, otthon ittam kávét.Ez is egyfajta kifejezése annak, hogy nem csíp. Azért írtam le az esetemet, hogy lássd nem vagy ezzel egyedül.
2015. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönni szokott de beszélgetni nem szokott meg nem is kérdezi sem meg ha Benn vagyok a konyhába akkor ki megy .
2015. szept. 14. 07:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is kérdezi hogy miujság van velem.
2015. szept. 14. 07:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Valahol megszakadt a kommunikáció vagy egy félreértés okozhatja az eseted.Mi volna,ha személyesen megkérdeznéd a leendő anyósodat mi baja van veled?


Óvlak attól,hogy amikor ti szórakoztok, akkor magaddal vigyétek a párod édesanyját!Teremtsd meg azt az időt amikor a párod csak veled törődik és azt is amikor az anyukájával.

2015. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat vagy ott és kellemetlen a számára.

Vagy várná, hogy segíts valamit, ha már ott vagy.

Kérdezd meg a barátodat, hogy mi a baj. Neki nyilván elmondta az anyukája. Aztán az alapján próbálj változtatni a viszonyotokon.

2015. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!