Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tönkreteheti a...

Szerintetek tönkreteheti a kapcsolatot a két anyós jelölt? Illetve az ha a nő anyja és a nő férje (veje) között nem jó a kapcsolat?

Figyelt kérdés
mind2 kèrdèsre vàrom a vàlaszokat!

2015. nov. 1. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teret engedtek a marhaságaiknak akkor minden bizonnyal. Miért nem jó a kapcsolat?
2015. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából mind2 megsértődik ha a màsik valami olyat mind amibe màris bele lehet kötni. Ha talàlkoznak, akkor nem is nagyon szólnak egymàshoz.... nem tudom mit lehetne ilyen helyzetben tenni, higy jobb legyen az esküvő tervezès előtt...,
2015. nov. 1. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha stabil alapokon áll a kapcsolat, akkor nem. Az én anyósom immáron 23 éve áskálódik ellenem, sikertelenül:)

(41/N)

2015. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Most a két mama nem jön ki egymással, vagy az egyik meg a pár férfitagja? Mert nagyon nem mindegy!


A két "anyós" akkor és annyit veszekszik, amennyit akar, ezkettejük ögye, ha a pár nem folyik bele, akkor semmi kihatása sincs a kapcsolatukra.


Ha a férfi veszik össze minden adandó alkalommal a nö anyjával, akkor viszont megkédöjelezném, hogy érdemes-e vele amradni, mert idövel a párjával is veszekedni fog, ugyanis aki veszekedös természetü, az mindig fog valami ürügyet találni rá.

2015. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Mivel bánt téged ez a helyzet, így igen. Szerintem ülj le a pároddal és beszéld meg vele, hogy próbálja a mama mondandóját figyelmen kívül hagyni és készakarva ne sértegesse, mert neked rossz két tőz között állni.
2015. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat erös, akkor azt meg egy (kettö) anyos sem ingathatja meg. Az erös kapcsolat alatt azt ertem, hogy minden fontos kerdesben együtt döntsetek. Nem szamit egyedi esetnek, ha a leendö anyosok vagy a szülök es leendö vejük (vagy menyük) nem szimpatizalnak egymassal. Idövel javulhat a helyzet, ha jobban megismerik egymast. De az is lehet, hogy nem. Bizdd rajuk, meg ha fajdalmas is. A szeretetet nem lehet eröltetni. Ahhoz idö kell.
2015. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:
Nagyon erősnek kell lenni annak a kapcsolatnak, amelyik elviseli (de hát miért kell ezt, b_sszus?) - a folyamatos feszültséget.
2015. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárki tönkreteheti, ha a kapcsolat nem elég erős. Ha a nő és a férfi bízik egymásban, és erős a kapcsolat, akkor nem. Előbb-utóbb a veszekedős embereket el fogják kerülni, bárki is legyen az, aki fúrja őket.
2015. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyi intelligencia lehetne a fiatalabbakban hogy mások szüleit "békén hagyják". Mit kell kötözködni. Mindig lehet valami rossz dolgot találni a másikban ezzel mindenki így van csak a béke kedvéért elnézzük a másik gyengeségeit. Aki veszekszik annak baja van és így vezeti le. Szerintem.
2015. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!