Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők! Hogyan kezelitek a...

Szülők! Hogyan kezelitek a gyereketek párja előtt az öltözködés, illetve nem öltözködés témát?

Figyelt kérdés

Bár nem is tudom, hogy ezt lehet e kötni a kapcsolat tarósságától függőnek, mert mindig kell lennie egy határnak, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalataitokra.

Szóval mi 4éve vagyunk együtt a barátommal, de nem élünk együtt. Ha nálunk vagyunk, a barátom is van, hogy reggel egy alsógatyában és trikóban megy ki a fürdőbe, meg vissza, de az öcsém és a nevelőapám is, volt is róla szó, hogy egyiküket sem zavarja ez a dolog.

Viszont hogyha én vagyok a barátoméknál, az apja van, hogy a szabadnapján napközben is egyszál fecskében van, úgy ül asztalhoz, minden. Mivel egyértelműen nekem kell alkalmazkodni, mert mégiscsak ő van otthon, sosem hozom fel, de elég zavaró.

Ez másoknál hogyan működik? Gáz vagy nem gáz a gyerek párja, vagy az anyós és após előtt fehérneműben mászkálni?

L21


2015. dec. 14. 14:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

óóó az semmi, egyik haverom barátnőjének az anyja MEZTELENÜL ment oda hozzá...a gyerek 10 percig sokkban ült :D

a nőnek nem volt jó ideje senkije, de elvileg nagyon is jól nézett ki a korához képest, elég fiatalos volt...

2 lánya volt és náluk ez megszokás volt, hogy egymás előtt meztelenül voltak, a lány nővére azért magára tekerte a törölközőt, de az anyja simán kiment a konyhába meztelenül...

aztán a srác ezt szóvá tette a barátnőnek, hogy neki ez elég kellemetlen volt...a lány tök nyugis hangnemben elbeszélgetett az anyjával, hogy a barátját zavarba hozta meg mi egyéb :D a történet vége az lett, hogy odafigyeltek erre, tehát az anyja is volt kedves felvenni a törölközőt, de azért durva, hogy ilyen megtörtént :D

az anya azt mondta, hogy fiaként kezeli a srácot és nem gondolta, hogy ez ekkora probléma lenne :)


mondjuk én tuti meglepődnék ha a legjobb barátom anyja (akivel nagyon jó a kapcsolatom) egyszer ennyire közvetlen lenne velem...és nekem is elég ciki lenne, az ő háza az ő vára, de megkérném normálisan, hogy ezt mellőzze ha lehet :)


am apám is szokott fürdő gatyában lenni nyáron, ugyanannyi látszik mint strandon...annyi, hogy kajánál felvesz 1 pólót...


ha téged zavar, akkor a barátoddal beszélj, majd ő beszél az apjával ez ügyben...


22F

2015. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha neki nem gáz, akkor ez van. Az ő háza, az ő szabadnapja, hagy legyen otthon úgy, ahogy neki tetszik. Ha kellemetlen lenne neki biztosan felöltözne, ha neked kellemetlen az már nem az ő dolga.
2015. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Nálunk apa és a bátyám (ha itthon alszik)is boxerben alszik így van olyan hogy összefutunk a konyhában, vagy a fürdő felé ment. A párom az elején szégyellős volt, mielőtt kilépett a szobámból (még ha éjszaka a WC-re is szaladt ki) nadrágot vett fel. Ahogy telt az idő, így elmaradt a nadrág is, ma már az sem zavarja ha a folyosón összefut akár anyával vagy a fiúkkal, egy szál gatyában. Igaz ők nem ülnek le így enni. Nyáron szokott olyan lenni, hogy rövidnadrág van rajtuk. Soha nem zavart az ilyesmi, végül is ebben nőttem fel. Így mikor a pároméknál aludtam akkor sem zavart, hogy az öccse és az apukája alsóneműben mászkál.

Ha elmész egy strandra ott is rengeteg ember mászkál egész nap egy szál fecskében. Azok is zavarnak? Vagy csak a párod apukája? Ha annyira zavar, akkor megemlíted a párodnak, hogy ez neked milyen kellemetlen, ő pedig tud szólni az apukájának, hogy mikor te ott vagy vegyen fel legalább egy rövidnadrágot.

2015. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

A párom anyja simán főz fehérneműben nyáron. Nekem ez szokatlan volt, de problémám nincs vele, felőlem meztelen is lehetne, az a normális az állatvilágban, csak az ember ilyen bonyolult. A párom alapból meztelenül megy wc-re éjjel, álmából ébredve nem kezd öltözködni s meztelenül alszik. Ok nélkül nem meztelenkednek, de nem törekednek mindenáron a mások előtti öltözöttségre. Egy család vagyunk s egyikünk sem intoleráns e téren. (Engem sok nagyságrenddel jobban zavar, hogy a párom anyja dohányzik.)


Nincs olyan, hogy "gáz". Hol mi a szokás, elvárás, akármi. Az, hogy vadidegenek szerint valami gáz-e, nem számít, ha ez csak családi körben megy s nem ártanak vele senkinek.

2015. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Bután hangzik, de főként maga a fecske zavar, nem az hogx fehérnemű. A fecske alsó tőlem annyira idegen, hogy ha a páromon az első alkalommal azt látom meg, már nem vagyunk együtt. Ezzel így vagyok a strandon is. Nem szeretem, kellemetlenül érzem magam fecskegatyás férfiak közelében.

Én is szeretek fehérneműben lenni, nyáron én is úgy vagyok otthon, de a pároméknál sosem. Néhányszor előfordult, hogy esti zuhany után nem tudtam felvenni a rövidnacim, mert a szobában maradt, és trikóban meg bugyiban mentem be, ami nem tudom, hogy nekem volt zavarbaejtőbb, vagy a szüleinek, akik láttak.

2015. dec. 14. 14:57
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk magad köré tekerhettél volna egy törülközőt, és máris kevésbé lett volna zavarbaejtő.


Szerintem a saját házamban abban vagyok, amiben akarok, neked nem is a fehérneművel van bajod, hisz a te férfi rokonaid is abban járnak. Ez más típusú fehérnemű, majd megszokod.

2015. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

"A fecske alsó tőlem annyira idegen, hogy ha a páromon az első alkalommal azt látom meg, már nem vagyunk együtt."

lol :D


Én úgy vagyok ezzel, hogy a szülők házában te vagy a vendég, így neked kell alkalmazkodni. Ideig óráig illik neki is visszavenni, de azt te sem várhatod el, hogy csak a te kedvedért érezze kényelmetlenül magát a saját házában.

2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Jön a Karácsony! Vegyetek neki ajándékba minőségi boxer alsót. Ha csak a fecske zavar...
2015. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Otthon en is boxerben maszkalok, akkor is ha a bejarono is ott van, megis miben kene, estelyiben?
2015. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Gáz.


Eleve igénytelen fehérneműben asztalhoz ülni.

2015. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!