Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum miért mindig azzal...

Anyum miért mindig azzal törődik, hogy a másik milyen?

Figyelt kérdés
14 éves csúnya, kövér lány vagyok. Normálisan öltözök, nem úgy, mint az osztálytársaim, vagyis a mai 'tini lányok'. (nem általánosítani szeretnék, tudom, hogy vannak még normális, kedves emberek, csak én sajnos nem ismerek sokat) Általában farmert húzok egy sima pólóval, ami szerintem oké is, mivel ha valami szűkebb ruhát húzok nagyon látszik, hogy kövér vagyok. Anyumnak persze nem jó... Azt akarja, hogy úgy öltözzek, mint a többiek. Vagyis miniszoknya, valami semmit sem takaró blúz, push up melltartó, rengeteg ékszer, fessem ki magam stb. Nem tudom, hogy miért, de engem rohadtul nem érdekel, hogy más hogy van öltözve, ha én nekem nem tetszik. Én semmiféleképp nem szeretnék úgy kinézni, mint ők. De a kinézet sem elég, még úgy is viselkedjek, mint ők. Az a helyzet, hogy én egy visszahúzódóbb, csendes lány vagyok. Ha beszólnak meg se merek szólalni, inkább ráhagyom, és elmegyek. Gondolom ezért is néztek ki a suliban. Tudom, ezen a szokáson lehetne mit változtatni, de azért az a flegma, nagypofájú tinik**va se szeretnék lenni. Anyum állandóan ezzel nyaggat, hogy én miért nem szeretnék olyan lenni, mint ők? Miért nem sminkelem magam? Miért nem pofázok vissza a többieknek? Miért nem öltözök ki? És ami a legjobban tud idegesíteni..: Miért nem pasizok, mint a többiek?.. 14 évesen már oké, ellehet kezdeni. De a kézenfogva sétálás nem egyezik meg azzal, hogy lefekszenek egymással. Mert ilyen is volt. Miért nem érti meg anyum, hogy én ezt nem szeretném? Miért akarja, hogy olyan legyek, mint ők? (még mielőtt jönnének az olyan kommentek, hogy 'biztos, mert anyád egy k**va', nem az. Átlagos, normális, középkorú nő.) Elnézést a regény miatt, és előre is köszi az ötleteket! :)

2015. júl. 16. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, anyukád azt akarja, hogy miniszoknyát, push-up melltartót és vastag sminkréteget hordj, meg hogy összefeküdj fiúkkal, hát persze. Hihető történet. Jaj te szegény.
2015. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Barátkozok, van egy csomó tervem a nyárra, olyan emberekkel, akiket én kedvelek.

Nem arra buzdít, hogy k**váskodjak, feküdjek le bárkivel ilyen fiatalon, hanem hogy úgy öltözzek, mint ők. Mert neki ez tetszik, csak nekem nem. Ő nem tudja, hogy pont ezek az emberek néznek le engem a kinézetem miatt.

2015. júl. 16. 18:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem muszáj elhinni. Lehet, hogy nem hihető, ez van. Én komoly válaszokat szeretnék kérni, és nem sajnáltatni jöttem magam.
2015. júl. 16. 18:58
 4/12 A kérdező kommentje:
És azt nem szeretné, hogy összefeküdjek a fiúkkal. Csak azt, hogy úgy öltözzek, merjek visszaszólni.
2015. júl. 16. 18:59
 5/12 anonim válasza:
55%

Ha anyukád azt nem akarja, hogy szexuálisan aktív legyél, akkor mondd meg neki, hogy márpedig ha úgy fogsz öltözni, sminkelni, viselkedni, mint a többi lány, a fiúk csak azt akarják majd tőled, akár rád is erőltethetik.

Kérdezd meg tőle: anya, te azt akarod, hogy a lányodat a fiúk semmibe vegyék, és szexuális eszközként tekintsenek rá?

2015. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
39%
Pofázz vissza nekik nyugodtan, mert az ilyen embereket akikben még annyi vér sincs hogy visszaszóljon, megvédje magát senki sem szereti ez szánalmas, én és még sok más "Bármilyen élethelyzetben a helyem megállom". 15/F
2015. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

már meg ne haragudj, de ahelyett, hogy itt siránkozol (mert akárhogy nézzük a kérdést, ez önsajnálkozás), tehetnél valamit a kövérséged ellen.


a kérdésre meg te is tudod a választ.

2015. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy kis vagányságot keres benned drága :) De te egy érzékeny egyéniség vagy, akiben nincs nyájszellem (hálistennek). Semmiről sem maradsz le, értesd meg vele.
2015. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"És azt nem szeretné, hogy összefeküdjek a fiúkkal. Csak azt, hogy úgy öltözzek, merjek visszaszólni."

Azt akarja, hogy legyen vér a pucádban, és állj ki magadért! Kövérség ellen tudod mit kell tenni... sportolni, fogyózni, izzadni, szívverést magaasan tartani XD


Az a 53%os válaszoló pedig jól mondta: szólj vissza, kik az osztálytársaid neked, hm? Mi történik, ha beszólsz egy jó erőset? Megvernek? Nem hiszem, mert úgy írtad le magad mintha egy cumo birkózó lennél.... Cumozd le őket XD Bocs, de ez tényleg önsajnálat... :( 

2015. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól mondják. Ne hagyd magad. Addig szólogatnak be, amíg hagyod. Én úrinő vagyok, de ha valaki kóstolgat kitör belőlem a paraszt. Mindenkinek mutasd meg hol a helye. Esetleg menjetek el anyukáddal vásárolni, hátha megtetszik egy-egy kulturáltabb ruhadarab.
2015. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!