Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kérhet ilyet? Azért ne...

Hogy kérhet ilyet? Azért ne vállaljunk gyereket még, mert sógornőméknek sincs?

Figyelt kérdés

Lassan jöhet a baba nálunk,minden adott syhozzá. Nem vertük nagy dobra,csak anyós meglátta a vitaminjaimat (nem volt szem előtt,a fürdőben "véletlen" kinyílt a szekrény).

Sógornőmék évek óta próbálkoznak,lombikon kívül volt már minden,de nem jön össze,pedig korban is benne van,35 lesz lassan.

Anyós leültetett minket és komoly arccal közölte,hogy nem vállalhatunk sógornőmék előtt gyereket, nem lehetünk ilyen kegyetlenek, ráérünk. Nem vagyunk tul jóban sógornőmékkel,anyós szerint direkt őket akarjuk megbántani,hogy bezzeg nekünk sikerül.

Férjem helyretette,mint mindig ha kell.

Szerintetek normális ilyet kérni?


2015. dec. 21. 21:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Ez hülye! :D


Ha sógoréknak összedől a háza jön az anyós a buldózerrel, hogy sajnálom de nem lehettek ilyen kegyetlenek, és ezzel a mozdulattal repíti is a bontógolyót.

2015. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem teljesen normális az ilyen ember. Hogy lehet ilyet kérni? És még komolyan is gondolta... Jézusom...
2015. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
19%

ez a kérdés csak a panaszkodásról szól, meg hogy itt néhányan lefikázzák a sérült anyóst.

mindenki tudja, hogy nem, nem normális ilyet kérni.

ez kb olyan kérdés, hogy anyós azt kéri ugorjunk a kútba, ez normális?

ennyi.

2015. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem normális. Már az sem, hogy kutakodik, de hogy még ilyen mértékben bele is szóljon az életetekben....

Vannak emberek, akiket egyszerűen képtelen vagyok megérteni.

2015. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy én is szakadtam volna kb a nevetéstől.

Elég vicces lehetett,így olvasva.


Megérne egy 5 perces jelenetet egy vígjátékban:D

2015. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 omba ***** válasza:
85%

Mély nyomokat hagyott az elméjében a tervgazdaság... normális ember örül egy új születésének, miféle sorrend???

Ami a pozitívum:

"Férjem helyretette,mint mindig ha kell. " - helyes, ti meg csak hajrá!

2015. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező--- én egyszer arra ébredtem, hogy pittyeg a telefon, és jött egy utalás sógornőtől :O Pislogtam mi van.... Hívtam anyóst. aki rámparancsolt vissza ne utaljam a pénzt, mit képzelek.. mondtam dehogynem, njem fogadok el csak úgy semmit, nem is tudok róla... visszautaltam még azon nyomban egy órán belül, még aznap meg is kapta... Csak nem nézte meg a számláját.... És jött az email, hogy én pénzt fogadok el, pénzéhes vagyok, meg utolsó szemét, hogy kicsalom tőle :O :D :D írtam neki, nézd már meg, azon nyomban visszautaltam, de szép próbálkozás volt... hát vannak fura emberek...
2015. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%
18 as vagyok.. merthogy kinyitogatták a számláim, meg kutattak amit csak értek...
2015. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
97%

Kutakodik?! Na, én azonnal! elzavarnám... nem vagyok háklis, de a cuccaimhoz SENKI nem nyúlhat,pláne kotorászni köztük - a mostohaanyám napi szinten átkutatta a szekrényemet, mondván, piálok, meg ott dugdosom a cigit...? Hüye nő, semmi alapja nem volt ennek, de én azóta ugrok, ha bárki a megkérdezésem nélkül kinyitogatja a szekrényt, stb.


Egyébként semmi köze nincs a TI gyerekvállalásotokhoz, ha nem teszik, nem kell menni. Korlátolt nő, csak ilyen anyósom ne legyen soha.

2015. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
37%
Álkérdés, de most ma biztosan nyugodtan ügyködtök az utódon, mert itt is megírták, hogy nem jogos a kérés.
2015. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!