Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most én vagyok a bunkó? Ti...

Most én vagyok a bunkó? Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Anyósom ma hajnalban benyögte, hogy a megbeszéltek ellenére hazajön az ünnepekre, ráadásul az egész karácsonyt velünk tervezi tölteni.

Egy hónapja ment ki Németországba, és úgy beszéltük meg, hogy januárban tartunk egy utókarácsonyt.

Már ugye az egész ünnepek be vannak táblázva, végre eljutunk nagyszüleimhez, mert tavaly karácsony előtt látták utoljára a dédunokákat.

Nem egyszerű eljutni hozzájuk, most is úgy tudunk menni, hogy én két gyerekülés közt fogok nyomorogni, plusz egy fő sehol nem fér el.

Mondtam neki, hogy ez nem meglepetés, hanem keresztülhúzás, mert pontosan tudta a terveket.

+1 hogy a Szenteste mindig kiscsaládi téma volt, tehát a férjem, a lányaink és én. Ebből sosem engedek.

De már előadta a sápítozást a férjemnek is, aki meg nekem puffog, hogy egy évben egyszer kibirom.


2015. dec. 23. 08:54
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ja és mivel a lakását kiadta albérletbe, így ha idejön az 0-24, egy hétig.
2015. dec. 23. 08:55
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

oké nyugodtan, de mi már sajnos betábláztuk magunkat:

25+én megyünk Xhez

26-án Y-hoz

és nem készültünk ennyi étellel, de majd nyugodtan főzzön amit talál.


ha férjed nagyon pattog, akkor ő otthon marad, és mész a gyerekekkel nagyszüleidhez. kész.

2015. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer egy evben kibirod - jo, ez eddig rendben, de ferjednek mi a terve arra, hogy nem fertek be az autoba?

Mondd meg neki, hogy ok, de akkor oldja meg o a felmerulo problemakat.

2015. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Itt nem hagyom az otthonomba! Rendezkedős...

Meg ugye a Szenteste, amit anno a férjemmel vállt vállnak vetve kiharcoltunk.

Mert ebből már úgy érzem jól nem jövök ki.

2015. dec. 23. 09:07
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

mondanám neki h ok 25én jöhet de előbb nem és számítson rá h egyedül lesz mert ti nem lesztek itthon veletek meg nem tud jönni


ha neki ez megfelel akkor hajrá

mármint h tök egyedül lesz az ünnepek alatt

2015. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben nem csinálnék ebből nagy hisztit.

Jönni akar? Jöjjön? De nektek már van programotok. Nyugodtan el lehet menni a nagymamához, az anyós maradjon otthon. Nyugodtan mehettek ahova akartok, hiszen nem vagytok összeláncolva.

Kajáról meg annyit, hogy az jut is marad is mindenkinek. Karácsonykor nincs egyetlen egy ember sem aki épp, hogy annyit főzzön ami egy ebédre elég.

Bár ha az anyós anyagilag sokat támogat egész évben akkor nekem nem lenne képem nyafogni ezért az 1 hét miatt.

2015. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk az érdekes, hogy anno vállt vállnak vetve harcoltad ki a saját Szentestét a férjeddel, aki most az egészet elintézi annyival, hogy egy évben egyszer kibírod...


Mindenesetre ne engedj a terveidből, ha kell, vállald be a konfliktust a férjeddel, menj el a két gyerekkel a nagymamához.

2015. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Ha a férjed annyira a mamával can, maradjon vele otthon, te meg menj a gyerekekkel a nagyszüleidhez.

Ha nem akarod az anyóst otthon hagyni egyedül.

2015. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nekünk nincs kocsink, a bátyám kért egyet kölcsön.

Meg egyszerűen mindent átpakol, pedig tudja hogy utálom, mikor utoljára egyedülhagytam, egy hét volt, mire előkerült a kávéscsészém. A többi holmimnak meg egy hónap.

Akkor is veszekedtem vele, de utána még egyszer bepróbálkozott.

Idén már kétszer kibirtam.

Anyagilag nem támogat, igazándiból még nekünk kerül pénzbe, mert én rendezem a hiteleit, a lakást ellenőrzöm, meg mostanában a telefonjáért futkosok.

Amit kint megkeres az mind megy hiteltörlesztőre, különben viszi a lakását a bank.

2015. dec. 23. 09:21
 10/36 anonim ***** válasza:
15%

3an utaznatok a mamádhoz?

Akkor az anyós ülésen utazhatna anyósod.


Egyebkent megertem a ferjedet meg akkor is ha nem előre megbeszélve érkezik az anyósod.

Ugyanis a ferjednek biztosan annyira fontos az anyukajamint neked a mamád!

Valahol azt tartom bunkosagnak ha te a mamaddal takarozol a férjednek....


Ha ennyire zavar akkor a fejed maradjon otthol az anyukqjaval te pedig Menj a mamádhoz....de gondolom ez sem megoldás részedről csak az ha anyós nem megyen hozzatok es a férjed ezt közli az anyukájával.

Ez biztosan nem fog menni kar is erőltetni!

Valamiért nem szereted az anyost...barmi legyen is nem lenne jo csak ne menjek hozzatok.



bunkóság lenne a ferjedet megbantanni ezzel hogy ne jőjön anyukád mert a mamához utazunk!!!

Felesleges hisztizes!

Es miert is nem mehetek mondjuk egy héttel kesobb a mamádhoz?

Nem akarásnak csak nyögés a vege raadasul a ferjeddel is ossze fogtok így ebből veszni.


Az hogy a szenteste a családé....nem fog ossze dőlni a vilag ha ferjed anyukája is veletek tölti o is családtag.

Es nem rátok költözik csak par napra egy hétre menne hozzatok(fiahoz es az unokakhoz)!!


Albérletbe laktok?

2015. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!