Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meg bocsájtjak mindent?

NikiDávid kérdése:

Meg bocsájtjak mindent?

Figyelt kérdés
Az anyosom nem ugy viszonyul hozzàm mint a férjem ezelözö barátnöjéhez! Èn vagyok a menye, "ki" mutatja a szeretetét , mondjuk nem tudom mennyire lehet igaz.... A volt barátnönek tortát rendelt szülinapjàra nekem semmit, rola mindig csinált terhesen képet rolam gyet sem! Nem foglalkozik már a volt növel, de akkor sem forditot rám annyi figyelmet mint anno a másik hölgyre! Ti zokon vennétek h tudnátok h fele annyira nem szeret bennetekket?

2015. dec. 23. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem, a fia téged szeret, kit érdekel az anyja. Inkább örülj, hogy nem tesz keresztbe. Nem szerethet mindenki mindenkit. Lehet te sem úgy állsz hozzá mint az előző feleség.
2015. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Probald ignoralni az anyos cselekedeteit. Nyilvanvaloan szimpatikusabb az ex-baratnö, mint te, a fia felesege. Az anyosod a nagymamaja az ex-baratnö gyermekenek? (...rola mindig csinalt terhesen kepet...)
2015. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gömbicica ***** válasza:
9%

hát rendelj neki Te is tortát :)

csináltass Te képet magadról és add neki a pocakfotót a férjeddel együtt emlékbe :)


együtt laktok?

egyébként a megbocsátás hatalmas dolog. bár itt nem tudom mit kellene megbocsátani??


nem szeretünk mindenkit egyformán.


az irásodból ugy tünik, férjednek csak barátnője volt az illető hölgy, akiről terhesen képet csinált a "mama".


Te viszont felesége vagy a mama fiának.


Az én Anyósom is a férjemtől kérdezte kér-e kávét, tőlem sose :(

nem mondom hogy jól esett, de ez van,-ill. volt. a sors buta fintora megtörtént, de inkább nem irnám le:( :( :(


De azt ne felejtsd, hogy minden meny előbb-utóbb anyós lesz! majd jusson ez eszedbe huszon év mulva.

2015. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ö nem volt felesége csak egy kezelgette, hat igazabol nem foglalkozik az anyos se növel se az "unokaval" igazabol csak fel evet voltak együtt anno de a ferjem sosem szerete a nöt, a gyereket neverese vette söt nem is akkarta parom mert nem szerette nöt, de itt nem is igazabol a hölgyön van hangsuly, hanem hogy vele hogy viselkedett az anyos! Semmit nem tettem az anyosnak söt 100 többet tettem mint a volt hölgy megse becsül fele annyira sem! 😐 csak arra lettem volna kivancsi meddig türnètek? Nàlunk is jön baba 😀
2015. dec. 23. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Bocsáss meg mindenkinek mindent, csak a magyartanárodnak ne.. ő borzalmasan nagyot vétett ellened.
2015. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy téged jobban elfogad, abszolút családtagnak tekint, ezért már nem fut udvariassági köröket.

Szerintm te gyártasz magadnak fölös problémákat.

Viszonyulj hozzá természetes módon, hiszen ő hozta a világra és nevelte fel a gyereked apját. Szerintem ennyi erény elég is az elfogadáshoz.

Csak magatokra és a boldogságotokra koncentrálj.

Anyósoddal meg legyél figyelmes,meglásd, viszonozni fogja!

:)

Azt hiszem az exre vagy féltékeny inkább. Oktalanul, hiszen őt nem vette el, téged igen.

Ne becsüld le magad, ne légy kishitű!

A férjed szeret, anyósod elfogad.

Elégedj mg

2015. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok exel hisz az anyos sem teszi, tudom h nem erhet nyomomba hiaba szult, itt csak az anyosrol van szo h velem miert nem olyan kedves mint massal, amugy nem ö nevelte szegeny ferjemet 😶
2015. dec. 23. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Talán az nem teszik neki, hogy a menye ennyire nem tud helyesen írni, de azért büszke magára.
2015. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Áhh az anyosnak 8 osztalya van, vilag eleteben k*rv* volt 😀 ettöl nem félek mert rajzolni sem tud mindig nevetve mondja nekem 😄
2015. dec. 23. 22:08
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
88%

Ki estél a szerrepeddböl.

Kár volt, egész jól felépített történet volt...

2015. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!