Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósnak az fáj, h szültem egy...

Apósnak az fáj, h szültem egy gyereket a fiának, vélemény?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a férjemmel, ebből 3éve a férjem, és van egy 2eves lányunk. Amióta megszületett, azóta após teljesen megszakította velünk a kapcsolatot. Tegnap párom hazament (külföldön lakunk) és kiderült a fájó ok az, h szültem a fiának egy gyereket. Szerintetek? én nem tom h sírjak vagy nevessek ezen?
2015. dec. 25. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

le kell szarni, úgysem látod, a kellő távolság is megvan köztetek, szóval ennyi.

vannak ilyen emberek, én már nem lepődök meg semmin, főleg ami az én családomban történik.

2015. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Mégis mi a problémája veled,veletek?
2015. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 omba ***** válasza:
46%
Hülye az az ember, de mit jelent, hogy a "FIÁNAK SZÜLTÉL" - neked nem kell? :O
2015. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Sírhatsz, mert az apósod egy kőbunkó, aki annyit sem érdemel, hogy hideg vizet vigyél neki, ha megbetegszik. Egyébként az a legjobb, ha tudomást sem veszel róla.


Nem az a gondja, hogy szültél egy gyereket a férjednek, hanem az, hogy ő maga nagypapa lett, ergo öregember. Valamint lányt szültél, és különben is VAGY.


Érted? Ilyen embernek nem szabad pedálozni. Az is baj, ha sapka van rajtad, az is, ha nem. Nőgyűlölő barom. Arra vigyázz, hogy a fia ne legyen ilyenné.

2015. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%
Após nem százas. Nagyon nem.
2015. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne sirjal es ne nevessel ezen. Probald elfelejteni. Idöbe fog telni es faj is az embernek, ha nem fogadjak el. De ilyen esetekben, ahol a masik fel nem kesz a parbeszedre, ahol hianyzik a keszseg a masik megismeresere es elfogadasara, ott te nem tudsz semmit tenni. Illetve egyet tudsz csak tenni: elfogadni a helyzetet. Ha az ember "miert"-tekre egyedül keres valaszt, az pszichikailag megterhelö es ertelmetlen is. Az a fontos, hogy a ferjeddel összetartotok es szeretitek egymast. (Elnezest az ekezetek hianya miatt, nem magyar IPhone-rol irok.)
2015. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Omba nevű felhasználónak: természetesen magamnak is szültem, rosszul fogalmaztam. :)

Köszönöm a válaszokat! Elfogadom a helyzetet, szerencsére nekem és a lányunknak nem kell apóssal találkozni. Ha Magyarországon vagyunk, addig én és a lányom a szüleimnél vagyunk, még a férjem elmegy az apjához :)

2015. dec. 25. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Szard le! Ebből a pár mondatból nekem az jött le,hogy egy nagy bunkó! Az egy dolog, ha veled nem szimpatizál, na de még a kislányt is belekeverni.. pff...

Örüljetek, hogy messze vagytok egymástól, ne is foglalkozz vele, após meg forrjon csak a saját levében, kit érdekel.. :)

2015. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, egy após (normális) nagyapa is, jó lenne ha a gyerek játszhatna nagyapjával, de hát ha ilyen, akkor inkább védd magad:)
2015. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
nemhogy örülne, hogy van unokája... Szörnyű, istenem, olvasni is rossz volt. Sok a zsémbes idős ember úgy látszik, akik még annak sem örülnek, ha a saját fiúknak gyereke születik. Képtelenek örülni más boldogságának... Pedig egy hét éves kapcsolat után azért már sejthette volna, hogy mi következik... Mi most vagyunk hét éve együtt a párommal, de ha kiderülne, hogy várandós vagyok, szerintem kiugranának a bőrükből és mondanák, hogy tartsam meg, pedig szerintem 24 évesen még fiatal vagyok hozzá
2016. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!