Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kölcsön adnád anyósnak,...

Kölcsön adnád anyósnak, apósnak a kocsitokat, több hétre, hogy azzal járjanak dolgozni, mert az övék szerelőnél van több hétig, cserébe nektek bringával, busszal, gyalog kellene munkába járni és egyéb teendőket is kocsi nélkül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 06:54
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
30%
Csak ha a lánya meghálálja szexuálisan.
2015. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem, csak ha lenne fölös autóm.
2015. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Max elvinnem őket, ha tudnám. Nagy értékű dolgot nem adok kölcsön, mert csak balhé van, ha valami történik vele.
2015. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Senkinek nem adnám oda, mert én vagyok érte anyagilag a felelős. Ezt bárki megértheti, akinek kocsija van. Kezességet se vállalok más hiteléért, ugyanaz a szitu.
2015. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Trafó1 ***** válasza:
74%

Nem.

A gyorshajtás és a koccanások következményeit ki fogja fizetni???


Én szívjak azért, hogy nekik nem keljen buszozni?

Segíteni lehet/kell ha jóban vagytok de ésszerű határokon belül.

2015. szept. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2015. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Csak akkor, ha egy városban élünk, és megoldható, hogy a munkába járáson kívül visszakapom, azaz a heti bevásárlást nem biciklivel kell abszolválnom.


De a legjobb lenne amit már írtak, hogy inkább elvinném őket.

2015. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Mint ahogy ők is kölcsönadták a sajátjukat, míg a miénk szerelőnél volt. Egy család vagyunk, bíznak bennünk, mi is bennük. Nem probléma nálunk.
2015. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Igen, kölcsön adnám, egy városban élünk, nem is messze egymástól, szóval ha nekem kell addig visszakérném.

Apósom autószerelő, úgyhogy mindamellett, hogy ő szereli, tud is rá vigyázni. Ők is kölcsön adták már nekünk nem egyszer az övéket. Volt olyan is, hogy autót cseréltünk, mert az övéké műszakilag megbízatóbb és azzal mentünk külföldre.

2015. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mennyi a távolság az én melóm és házam között és mennyi az ő melójuk és házuk közt. Nem szívesen biciklizek le 30 km-t nap mint nap. De ha csak 10 kmre laknék, s nekik nagyobb a távolság, jobban rá szorulnak, akkor nem bánnám. Kibírnám azt a pár hetet.
2015. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!