Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vigyek az anyósnak és az...

Mit vigyek az anyósnak és az apósnak első találkozáskor?

Figyelt kérdés
A hétvégén vendégségbe megyek, barátnőmékhez. Most visz haza bemutatni (:D) és olyan kérdésem lenne, hogy mit vigyek vendégségbe? A hölgynek virágot viszek, meg csokit természetesen, apukának pálinkát gondoltam, de az anyukájának? Meg van egy öccse is, annak illik vinnem valamit? :D

2015. nov. 24. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha már vendégség, én vennék egy tálca sütit, azt adhatod anyukájának. Az öccsének nem kell.
2015. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szuloknek vinnék..anyunak egy csokor virág, apunak meg mehet a pálinka. az occse...attol fugg hány éves, ha kicsi csak egy táblacsoki,- szimbolikusan
2015. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

hát nem tudom.. szerintem ha nem viszel semmit se leszel bunkó.. szerintem erőltetett úgy vinni valamit hogy nem ismered őket.. akkor már tényleg süss valami sütit, az szép gesztus, és jó pont is hogy tudsz sütni..

ajándékot raersz később adni ha lesz vmi alkalom, :)

2015. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

csokor virág, üveg bor a vacsihoz/ebédhez és kész

ha nagyon személyeset akarsz, akkor kérd meg anyukádat süssön egy tálca sütit!

2015. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt karácsony.. :D
2015. nov. 24. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
jön a szeretet ünnepe azt itt meg oktatják a bunkóságot, ami igazából nem feltétlenül az, de ha kérdező szeretne vinni valamit és az a kérdése,hogy mit akkor arra nem az a válasz, hogy "lóf.szt" .. szerintem
2015. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A házban élő hölgyeknek (barátnőd, anyósjelölt) virágot, a ház urának italt (én inkább bort vennék, pálinka megosztó dolog és a biztonság kedvéért kérdezz rá a barátnődnél, h iszik-e az apja alkoholt, mert sokan nem isznak vallási v egyéb okokból, nehogy zavarba jöjjön) illetve az öcsinek egy tábla csokit.
2015. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
most mész első alkalommal hozzájuk,neked a barátnőd szülei és még semmiképpen sem az anyósod ,apósod.Egyébként jó az ötleted,ilyenkor a testvéreknek nem kell vinni semmit.
2015. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Virág, bor.

A pálinkára tényleg kérdezz rá, mert megosztó lehet.

2015. nov. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Alkoholt ajándékba, tiszta proli. Adj hozzá egy doboz cigit is.
2015. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!