Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kötelességem a párom apjára...

Kötelességem a párom apjára főzni?

Figyelt kérdés
Egyedül él, egészséges, csak éppen nem tud főzni. Szakítottak az élettársával és egyedül maradt. A párom most elvárja tőlem hogy főzzek rá is. Muszály nekem őt is a nyakamba venni? Nyugdíjas, kaphatna ebédet 300-400 ft-ért, tudom hogy nem első osztályú kaja, de nem finnyás, tudom hogy megenné azt is örömmel.
2016. jan. 10. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
15%
Bizony bizony,roppant fáradtságos dolog ám,0.5 lityi vizzel többet főzni.sajnálod tőle még a levegőt is.Netán ha lesz gyereketek,de majd milyen jó is lesz a papa ha elviszi, haza hozza az oviból.Jó derék menyecske lesz belőled,jó derékon kéne vágni...
2016. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
83%

"Bizony bizony,roppant fáradtságos dolog ám,0.5 lityi vizzel többet főzni.sajnálod tőle még a levegőt is.Netán ha lesz gyereketek,de majd milyen jó is lesz a papa ha elviszi, haza hozza az oviból.Jó derék menyecske lesz belőled,jó derékon kéne vágni..."


Főztél már te életedben? Fél lityi víz. Aha álmondban.


Meg és ha gyerekük lesz? Honnan? Egyelőre még az sincs kinézőben, hogy elvenné, de már a nyakába varrja a családját, hogy gondoskodjon már apusról, mert ő nem akar magáról, a saját fia se akar róla, hát majd az aktuális barátnőre rálőcsölik, miért is ne, ugye?

2016. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
9%

# 52


Ne háborogj már annyit!

A kérdező nagyon lapít, mert lehet, hogy sáros. Honnan tudod, hogy nem a kérdező tette be a fenekét az após házába? Lehet, hogy még a villanyszámlába sem fizet semmit, és akkor már akár jogos is lehet némi plusz munka.

Nem kell védelmedbe venni, amíg nem vagy tisztába a részletekkel! Mondod itt a magadét habzó szájjal, miközben semmit nem tudsz.


Amúgy meg férfi létemre én is főztem már eleget, mert volt már olyan élettársam, hogy azt hitte, hogy nyaralni van nálam. Én főztem, mostam, mosogattam, takarítottam, mert a kisasszony csak tévézett és számítógépezett. 2 évig végeztem "csicskamunkát", mert a nők közt is van éppen elég retek.

És tudom, hogy 1 adag pörkölt is annyi idő alatt fől meg, mint 3 adag. Most, ha azt mered mondani, hogy az, hogy 2 marék hússal és 2 marék tésztával többet kell az ételbe dobni, vagy 2 krumplival többet pucolni annyira megerőltető, akkor emberségből megbuktál nálam.

Ez kb. olyan, mintha a szomszéddal egy munkahelyen dolgoznánk, de külön autóval járnánk, mert "nehogymáááá", meg "mitképzel".

De kívánom, hogy majd neked is külön kelljen főzni öregségedre egymagadra, mert a menyed nem hajlandó "csicskamunkát" végezni.

2016. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
86%

na látom itt tarol a sötétség rendesen.

én csak annyit tennék hozzá a sztorihoz, hogy én főztem egy plusz személyre 1,5 éven keresztül, havi 25 ezerrel került többe a kaja.

az 450 ezer forint, és mikor kiszámoltam hogy ebből a pénzből a fürdőt meg tudtuk volna csinálni, azonnal befejeztem a főzőcskézést a nem kívánatos személyre.

sok álszent gyökér meg hogy osztja itt az észt, nevetséges.

2016. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
84%

"De kívánom, hogy majd neked is külön kelljen főzni öregségedre egymagadra, mert a menyed nem hajlandó "csicskamunkát" végezni."


De miért nem a saját gyereke gondoskodik az apjáról? Ha a fiú nőtlen marad élete végéig, akkor a papa meg tudja oldani a kaját?


Nem passzolnám le a szüleimről való gondoskodást, nem vagyok akkora féreg.

2016. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
8%
Szó nem volt arról, hogy a kérdezőnek kellene még ezt fizetni is! Nem az anyagiakról beszélünk, hanem arról a 3 perc plusz munkáról!
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
87%
egyre csökken az az idő, a végén még arra lyukadtok majd ki, hogy még hamarabb elkészül ha az apósra is főz.
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
6%

A lényeg, hogyha amúgy is főz, és nem kerül neki semmibe, csak pár perc plusz időbe, akkor már csak egy kis jóindulat hiányzik onnan.

De az már a legtöbb emberből hiányzik.

És szerintem sokan nem grammozza ki az ételt, és ahogy nekem is itt van még vasárnapról 2 szelet rántott hús, úgy másnál is ott lehet, de após híján valószínűleg a macska fogja megenni.

2016. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
84%
Még egyszer: ha csak pár perc, akkor miért nem a saját fia főz mindenkinek?
2016. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
6%

Még egyszer: nem a főzés pár perc, hanem mondjuk az a 1,5 órás főzési idő 5 perccel hosszabb , ha plusz 1 főre főz!

Ebbe mit nehéz felfogni? A kérdező mindenképp főz! Most a fia is álljon neki külön az apjának főzni?


2x1,5 óra=180 perc

1x1,5 óra+5 perc= 95 perc

2016. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!