Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy a párom...

Mit tegyek hogy a párom elfogadja apuékat?

Figyelt kérdés
A szüleimnél lakunk.nincs lehetőség költözésre,mert a szüleimnek nagy a ház.viszont semmit nem köszönnek meg,viszont beszólnak h.mit hogyan csináljunk,vagy ha nem jó valami.Én már megszoktam,inkább magamba örlődöm.a párom viszont állandóan veszekszik emiatt amitől viszont én is kivagyok.Mert megértem,de utálom a konfliktusokat.Egyszerűen nem tudunk 4-en alkalmazkodni egymáshoz.
2016. jan. 16. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de ha a szüleidnél laktok, akkor a párodnak be kellene fognia a száját és nem veszekedni velük.
2016. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nincs lehetőség költözésre,mert nagy a ház?Ilyen nevetséges kifogást!Egyszerűen életképtelenek vagytok.Menjetek külön,vagy szakítás.Az ilyen helyzetekben nincs köztes megoldás.
2016. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ha segíteni akar,akkor abba mindig beleszólnak.Ráadásul apu semmit nem csinál otthon,de semmi nem jó amit mi csinálunk.ráadásul már tiszta cigánytelep az udvar és az egész ház is mert rajtunk kívül senki nem tartja rendbe,hiába mondjuk h.pakoljanak el maguk után.Mi mosugatunk,főzünk,segítünk ahol tudunk,de már fárasztó,hogy mindig van vmi amibe belekötnek ahelyett,hogy megköszönnék.persze anyu 7napot dolgozik,mert az évek alatt felhalmozott adóssága miatt rákényszerül.mi szívesen segítünk ha nem szólnának bele...
2016. jan. 16. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Mert a párod nyomorék. Ha akkora ÁSZ, akkor teremtse meg annak a feltételeit, hogy ne kelljen a szüleidnél élni. Ha megteremti, akkor verheti a nyálát.
2016. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs pénzünk költözésre,anyuék meg egyedül nem tudják fenntartani és takarítani.(2szintes).eladni nem lehet mert hitel van rajta.Anyagilag így kevesebbet fizetünk mint ha albérletbe mennénk.
2016. jan. 16. 19:04
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy az elsőt lepontoztátok, még igaza van.
2016. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.Elfogadom mindenki válaszát.Igazából jó lenne elköltözni,de akkor anyuékat nem tudnám támogatni.ők meg emiatt kiakadnának amitől lelkiismeretem lenne.tudom velem van a gond,de ilyen vagyok.
2016. jan. 16. 19:19
 8/19 acelsziv ***** válasza:
85%

Én már látom a végét. A párod szépen fogja magát és lelép. Mindegy hova, csak minél messzebb az agyabeteg szüleidtől és tőled is, aki nyikkanás nélkül mész le kutyába előttük miközben ő kiáll a saját igazáért.


Itt mjost nem olyan helyzet van,h ogy ti szívességből lakhattok ott. Egymásra vagytok utalva, ez megkövetelné a kölcsönös tiszteletet is. Te nem elfogadtatni akarod a pároddal a szüleidet, hanem azt akarod hogy ő is kushadjon előttük, mint te.

Miféle mocskos dolog az, hogy semmit nem csinálnak, de amit ti csináltok abba viszont belekötnek? Ezt én sem tűrném.

És az, hogy csöndben legyetek, mert ez az ő házuk visszaüthet arra is, hogy ők is kussoljanak, met ha elköltöztök ők is mehetnek a híd alá.

Szóval itt messze nem a párod a hunyó.

2016. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha van két szint. Akkor legyen az alsó a szülőké, a felső a tiétek. És akkor az is megoldható, hogy egy házban laktok, de nem kell találkoznotok, csak ha akartok.

Vagy költözzetek el.

2016. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy senki nem akar a másik miatt alkalmazkodni.a párom csak miattam lakik itt.de ő is csak a szüleihez tud menni ott viszont nem lennénk sose kettesben.erre vagyunk rákényszerülve.a házat nem tudjuk megosztani,mert 1konyha van.csak hitelből alakítható,amit amúgyse akarnánk mert így is sok van rajta.laktunk már külön,de anyu azt is megszólta,hogy akkor nem támogadtuk anyagilag.
2016. jan. 16. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!