Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
8 éves kapcsolat után,ebből 7 év együttélés,azért nem kéri meg a barátnője kezét,mert a lány ki nem állhatja a pasi szüleit,jelzem nem idokolatlanul.A férfinak van több testvére akiknek van feleségük de ők se szeretik őket.
2016. jan. 21. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom, hogy ez hülye kifogás. Ha zavarja, hogy a lány nem szereti a szüleit (ami akár jogos is lehet, nem tudjuk a részleteket), akkor lehet szakítani, de minek együtt maradni? Semmin nem változtat az eljegyzés a kérdés szempontjából. Ha akar valamit a lánytól, akkor ez hülye kifogás, ha meg nem akar, akkor engedje el, mindkettőjüknek megadva az esélyt egy másik, boldogabb párkapcsolatra.
2016. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Kifogás.

Most attól majd szeretni fogja a szülőket a lány, ha nem kéri meg a kezét?

Vagy ezt azt jelenti, hogy keres más nőt, aki szereti a szüleit és őt fogja feleségül venni?

2016. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Azt hogy bolcs ferfi.


Bar en reg kirugtam volna a noszemelyt.

2016. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
En tõled kérdezem,ha nem szereted a pasi szüleit,akkor miért vagy még vele?Csak veszited az idõdet, ha már a pasi ezért nem kéri meg a kezedet.
2016. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Egy szóval nem mondta a kérdező, hogy ő lenne a lány.
2016. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy ez egy hülye kifogás csak. Simán nem akarja elvenni. Ha annyira zavarná, hogy a barátnője utálja a szüleit, akkor már rég otthagyta volna. Persze lehet hogy csak kihasználja a csajt, akkor azért nem akarja elvenni.
2016. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a lány tesója vagyok és teljesen jogos hogy a nővérem nem szereti őket,mert egy alkoholisták akik egész életében kihadználták a fiút,ellopták és elitták a fizetését nem föztek rá,és a mai nspig hivogassák de csak akkor ha dolgozni kell otthon valamit,és 8 év alatt egyszer sem látogatták meg a fiúkat,szülinapján még fel sem köszöntik stb.stb...
2016. jan. 21. 13:40
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor minek van a lánnyal? Ez csak kifogás. Pláne a fentiek tükrében.
2016. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

azt gondolom,hogyha én lennék a lány és szeretnék megházasodni, akkor valószínűleg elbúcsúznék a férfitól és keresnék olyat, aki hasonlóan van mint én.

én nem tudom elképzelni se,hogy 8 évig csak a barátnője legyek.

jó, tudom nem sok minden változik meg a papírtól, de számomra már a szándék is elég lenne,hogy 8 év után se akar elvenni. szóval én nem maradnék vele.

amúgy persze megértem a csávót, hogy rosszul esik neki,hogy a szüleit nem szereti a barátnője. de azért ez nem a világ vége.. mellesleg meg ha a szülei le se xarják, akkor nem értem miért olyan fontos,hogy a barátnője szeresse őket?

2016. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Most őszintén, mi változna a kapcsolatban, ha házasok lennének? Valami ultravallásos pár és csak onnantól szexelhetnek, vagy mi?
2016. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!