Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, hogy ti mit...

Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Van egy 34 éves férfi. Két és fél évvel ezelőtt eljött a saját házából, amire felvett 6 millió hitelt. A volt élettársa a mai napig a házban él a anyjával; a férfi a mai napig fizeti a hitelt és a rezsijüket. Természetesen még a saját autóját is otthagyta, hogy használják, aminek szintén fizeti az összes költségét. Mivel a nő nem dolgozik, ezért nincs pénze sem, ezért a srác elviszi őt vásárolni is, hogy ne járjon már szakadt ruhában és lyukas cipőben. Két és fél évvel ezelőtt a férfi vett egy házat, közösen az anyjával. Amire 33 millió hitelt vett fel. Közben persze az anyja sem dolgozik már, ezért valahol őt is el kell, hogy tartsa. A férfinek ezalatt az időszak alatt több barátnője is lett, akikkel találkozik, ajándékokat vesz, mert ugyebár mindig van valakinek születésnapja, névnapja, vagy hasonlók. A kérdésem az lenne, hogy ti mit kezdenétek egy ilyen férfivel? Létesítenétek komoly kapcsolatot vele?

2012. ápr. 1. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát pénze az van, csak esze nincs szerintem. Ha már velem van, akkor másokkal nem kéne jótékonykodnia, talán az anyján kívül.
2012. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Áprilisi tréfa?
2012. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos a kérdés, hogy te hosszútávra tervezel-e vele? Mert ha igen a válaszom egyértelmű nem, de ha csak egy kis kaland, akkor talán. De a kora ellenére éretlennek tűnik, hiába tele van pénzzel.
2012. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Ez tényleg igaz.
2012. ápr. 1. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi lennék, én még az baráti ismeretséget is kerülném, mert rossz lenne hallani az újdonságokat úgy, hogy nem tudok segíteni, viszont valami miatt mindig fő a feje, és még el is meséli.

Ha nő lennék, a komoly kapcsolat szóba sem kerülne. Hol lennék én a rangsorban? Érzelmileg talán az első lennék, de a közös problémáinkat mindig beelőznék a "régi ismerősök" problémái. Elképzelem, hogy tervezünk egy külföldi utazást, és őt meg hirtelen hazaszólítja egy általuk okozott katyvasz. Áh, menekülnék! Ez egy nagy közös élet lenne, nem csak kettőnké.

2012. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfi balek és igen ostoba. Nem, nem én foglalkoznék vele, az fix...
2012. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele komolyan,


de megadhatod a telefonszámát :) nekem júliusban van névnapom :)

2012. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az durva.


Bár a fene se tudja, 1x élünk :D

2012. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem az bűzlika sztroiban, de nem is gyengén, hogy melyik az a bank amelyik 33 milliós hitelt ad manapság? főleg ingatlanfedezetre?


Akkor ott komoly pénzeknek kell forognia, ha valakinek iylen házra futja.



Politikus az illető? Vagy valami tudományos agytröszt?

2012. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem most vette fel a második házra sem a hitelt, hanem két és fél évvel ezelőtt. A házat 46 millió forintért vették, ami úgy oszlott meg, hogy az anyja berakott 13 millió forintot, a többi 33 millió volt a hitel. Nem politikus, hanem egy külföldi cégnél dolgozik és a havi nettó fizetése eléri az egy milliót.
2012. ápr. 1. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!