Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti vennétek apósotok szeretőjé...

Ti vennétek apósotok szeretőjének lakásának a közelében lakást?

Figyelt kérdés

Jön a baba és nagyobb lakásba akarunk költözni a férjemmel. Van néhány szóba jöhető, a legjobb kondíciókkal (szobaszám, ár, fekvés, kerület) rendelkező azon a kis lakótelepen van, ahol apósom szeretője is él. 4 társasházból áll, amelyből két egymás melletti házról van szó. (kb. 40 lakásnyi ember van az egész telepen, vagyis kevesen)


Anyósom tudja apósom viszonyát, nem mondanám, hogy örül, de tűri. Mindketten 70 felett vannak, nem akarnak elválni, de eredetileg nem nyitott a kapcsolatuk, az anyósom igazából struccpolitikát folytat.


Kicsit félek, hogy ha anyósom nálunk lesz majd a picit megnézni, vagy kimegy vele sétálni, nehogy kínos legyen, meglátná apósomat arrafelé vagy a szeretőjét (tudja, hogy kicsoda, tőle tudjuk, hogy hol lakik). Biztosan bántaná őt.


Szerintetek értelmetlen lenne emiatt nem ott venni lakást? Erre butaság lenne odafigyelnünk?



2016. jan. 25. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem ez biztos nem érdekelne, ha egyébként minden más szempontból megfelelne a lakás. Még akkor sem, ha közvetlen szomszédok lennénk, de így meg, hogy csak a lakótelep közös, pláne. Felnőtt emberek, oldják meg, ez nem a te problémád.
2016. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem lehet szempont.

Ha máshol vesztek és utána költözik oda ő is, akkor elmentek onnan?

2016. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha ott van jó lakás, akkor igen.


AMúgy, ha az anyós tud róla, akkor miért zavar téged?

2016. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
70 fölött kit érdekel már ez a dolog ?
2016. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nézzük reálisan. Van egy jó lakás, a legjobb kondíciókkal. Most jön a babátok, szóval van rá esély, hogy minimum 10-20 évig benne laknátok. Nos anyósék, szerető 70 felettiek. Nem akarok vészmadárkodni, de lehet a természet megoldja a szerető problémát... A struccpolitikát anyósod pedig az utcán is tudja folytatni. Felhúzott orral elsétál mellette és annyi.


Szóval szerintem butaság erre figyelni.

2016. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! azért zavar egyébként ez a dolog, mert persze az ő élete és ő szenved, de gondoltam próbálok nem alátenni még jobban. biztosan csak tombolnak a hormonjaim és ezért vagyok ilyen törődő:)
2016. jan. 25. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs, de hülyeség így nézni a dolgot, hogy a mumus is abban a tömbben lakik. Felnőtt ember nem így gondolkodik!
2016. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az apósnak bukta, nem nektek,nem kell vele törődni.
2016. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelel a lakás én mennék oda.!Ő dolguk ,hogy mi folyik az életükbe..ne az anyos szempontját nézd most,nem az a lényeg
2016. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!