Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szebb nálam az anyósom, sokan...

Szebb nálam az anyósom, sokan a férjem szeretőjének hiszik, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Férjemmel 30 évesek vagyunk, az ő édesanyja 48 éves. Pár éve megözvegyült és sokkal fiatalosabb lett, összejött egy nála 10 évvel fiatalabb férfivel, elkezdett magára nagyon adni, befestette és megnövesztette a haját, konditerembe kezdett járni, lettek műcickói és botoxon is volt. Divatos ruhákat hord nagyon és gyakran jár fodrászhoz.

Többször szóltak már nekem, hogy látták a férjem egy csini szőke csajjal, csak nem a szeretője? Pedig az anyósom az, ez tuti, mert egy barátnőm le is fotózta őket.

Én duci vagyok, nincs pénzem drága ruhákra, a hajamról lenőtt a festés. De akkor sem akarom, hogy az anyósomat a férjem szeretőjének nézzék. Mi legyen?


2014. jan. 15. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez van. Törődj bele, hogy jobban néz ki.
2014. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Az ellen nem nagyon tudsz tenni, hogy ne nézzék a szeretőjének..az ő külsején nem változtathatsz.


Viszont magadért tudsz tenni..pl. nem hagyod, hogy lenőjjön a festék.. Vagy tornázhatsz, fogyókúrázhatsz, ha nem tetszel magadnak. NEkem sincsen pénzem drága ruhákra, és olcsón vásárolok, mégis nagyon jól öltözködöm.

Ja és nem turkálóból meg kínaiból öltözködöm.

2014. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk kezdj el edzeni (nem kell hozzá feltétlenül kondi terembe járni, futni tudsz bárhol és rengeteg letölthető vagy potom pénzekért megvásárolható DVD van otthonra is). Esetleg valamelyik barátnőd fesse be a hajadat, egy doboz hajfesték nem kerül 20 000-be. Ahhoz meg hogy szép ruhákat hordj megint nem kellenek milliók, csak ízlés vagy egy őszinte barátnő. Ne haragudj kérdező de én nagyon is kellemetlenül, sőt kimondottan rosszul érezném magam, ha anyósom jobban nézne ki nálam. Pláne hogy nem is a megoldást keresed csak a kifogásokat...
2014. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Gondold végig, hogy miért zavar téged, hogy anyósod ilyen jól néz ki.

Ha azért, mert szeretnél Te is hasonlóan jó kondiba lenni, akkor tegyél érte.


Azt nem várhatod el, hogy Ő adja alább.

2014. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Hajad befesteni egy ezres,te is be tudod,vagy növeszd le teljesen és legyen természetes hajszined.

Fogyókúra,tornázás nem pénz kérdés.

Csinos nem a márkás ruháktól leszel,szép ruhákat olcsón is lehet venni.

2014. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát ciki kicsit. Mondjuk a műcickókra meg a botoxra ne vágyjál te is :)

Esetleg kérd meg anyóst, hogy tornázzatok együtt, ami jót tesz az alakodnak.

Ruháknál nem feltétlenül az ár számít, egy-két olyan darabbal, ami jó áll, már lehetsz csinos, jól öltözött.

A lenőtt festés viszont még egy fiatal lányt is öregít, meg rontja a képet nagyon. Én legelőször azt oldanám meg. Nem tudom miért fested? Muszáj festeni?

Nekem az ősz szálak miatt már muszáj, de az eredeti hajszínemhez hasonló színre festem, így nem látszik nagyon hamar a lenövés.

2014. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is az a véleményem, hogy anyóssal nem tudsz és nem is kell mit kezdeni. Csak magaddal! Kevés pénzből is lehet szépen öltözni, igényesnek lenni. Nem muszáj fodrászhoz szaladgálni, otthon is lehet szépen (!) hajat festeni. A testmozgás, futás főleg nem kerül semmibe, ahogy az semmi, hogy odafigyelj az étkezésre, 6 után ne egyél stb. Lehet, hogy nem tesz csodát, de jobb, mint a semmi.
2014. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Próbálj tenni ellene, hogy annyival jobban nézzen ki! Adj te is magadra! Egy minőségi javulás neked is jót tenne. Az, hogy "szebb", az ne jelentse azt, hogy ápoltabb is!!!! Az ápolt embereket automatikusan szebbnek is látjuk. Az ápoltsághoz viszont nem kell műcici, nem kell botox, nem kellenek hozzá drága ruhák. Mindenfelé találkozhatunk angol használt ruha boltokkal, vagy pl. a közösségi oldalakat is elárasztották már különféle csoportok, ahol a megunt ruhákat adják- veszik az emberek pár száz forintért. Írod, duci vagy. Egy kis diéta, egy kis torna (akár neten is le lehet tölteni több száz fitt videót), és megváltozol. Tónusosabb lehetsz, ami nagyon sokat számíthat ugyanannál a testsúlynál.

Lenőtt a festés? Ha nincs pénzed hajfestésre, hát ne festesd, a férfiak szerint amúgy is az eredeti hajszín áll a legjobban a nőknek. Egy rendszeres hajvágás meg nem kerül olyan sokba. És mosolyogj sokat, a mosoly megszépíti a legcsúnyább embert is!

Nem kell ennél több, hidd el, apróságokon múlik a "szépség".

2014. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van a többi hozzászólónak, tényleg nem pénz kérdése az, hogy jobban néz ki. Egyél kevesebbet, válogasd meg az ételeket, kerüld a cukros és a zsíros dolgokat és egyél kevesebb kenyeret. Napi egy órát otthon is tudsz tornázni, csak zene és egy szőnyeg kell hozzá. Jobb időben pedig futni is elmehetsz vagy biciklizni. Én így adtam le több mint 20 kilót. Egy forintomba se került. A hajadat pedig otthon is be tudod festeni, a hipermarketekben már 800 forintért tudsz venni jó minőségű hajfestéket. Esetleg időnként egy szemcerkával kihúzhatod a szemed, hogy jól néz ki. Ezek egyáltalán nem kerülnek sokba. Nekem eszméletlen pattanásos és heges a bőröm, hiába voltam már bőrgyógyásznál és kozmetikusnál, csak drága és hosszan tartó kezelések segítenének végleges. Na ez drága dolog, amire én is azt mondom, hogy nincs rá pénzem. De a torna, a fogyókúra és a hajfesték nem az.
2014. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne rá irigykedj,inkább örülj, hogy sikerült összeszednie magát és újra boldog, teljes életet él. 48 évese még egyébként sem öreg ahhoz, hogy "jól" nézzen ki. A férjed is büszke lehetne, hogy az édesanyja nem egy lestrapált, zsémbes nőszemély.

Kezd magaddal te is valamit, mert amiket felsoroltál, mind változtatható. Hajfesték otthon, mozgás otthon, divatos ruhához nem pénz kell ,csak stílusérzék. Magaddal törődj,ne anyósoddal

2014. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!