Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja egy házas férfi...

Miért mondja egy házas férfi a szeretőjének azt a randin, hogy a feleségénél nincs számára szebb nő? Nem forditva szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
Hogy a feleséget lehordják mindennek és a szeretőnek mondják hogy jaj de szép vagy? Tegnap történt ez és rohadt szarul esett...:(
2010. aug. 23. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
93%
oszinte volt, a felesegehez nem az, a szeretoknek nem bokok hanem oszinteseg jar
2010. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ennyi a pasi javára szól, egyéb úgysem.
2010. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 A kérdező kommentje:
azt hittem én sokkal jobban tetszek neki,azért kavar velem. Nem értem az egészet...
2010. aug. 23. 20:01
 4/107 anonim ***** válasza:
89%
Ha te vagy a szerető, akkor inkább fogd be. Szerinted a feleségnek nem esne rosszul, hogy te itt ribancoskodsz? Ő a legszebb nő neki, te meg a legolcsóbb. Ennyi.
2010. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy bűntudata van mert velem csalja és ezért mondta? Szerintem igen.
2010. aug. 23. 20:05
 6/107 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Abban igazad van, hogy ez a gondolatmenet abszolút logikátlan, semmi értelme, azt kellene mondania, hogy te vagy a legszebb, csak hogy maga mellett tartson. Szerintem bűntudata van. Mióta van viszonyotok?
2010. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
93%

Most meg fiatal vagy es fuggetlen, vidam, s nem utolso sorban "friss hus", amit benned elvezz a kedvesed.

A feleseg Neki a nagy "O', mivel felesegul vette, de kepzeld el,hogy a feleseg, kb.mint az Anyukad, es otthon vezeti a haztartast s gyerekeket nevel stb. es mit kap cserebe!

Megis otthon lakik es hozzad csak "uriteni" jar. Teged ez kielegit es boldogit?

Nem erzed megalazonak?

Talan a tegnapi erzes volt a szamodra egy jelzes, hogy tilosban jarsz, vigyazz, nehogy maholnap ugyanilyen feleseg szerepet adjon Neked a teremtod!

2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
100%
Ha dicsérgette, és nem leszólta, akkor rossz hírem van: téged egy könnyen megkapható esetként kezelt. Vagyis az sem lett volna baj, ha te erre a dicséretre felkapod a vizet és nem lesz "akció".
2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
80%

Az nem biztos, hogy aki a legszebb, az tetszik neki a legjobban.

;)

De nyilvan a felesége is tetszik neki, hiszen megvan még neki.

Ha meg nem tetszik neki valaki, es megis vele van (mindegy, hogy feleség vagy szerető), akkor az az ő defektje...

Szamomra mar az sem normalis, hogy 2 kulonbozo statuszban van az a 2 nő, aki "kell neki", illetve hogy valakinek van titkos énje, titkos élete. Én képtelen volnék így élni, nem vagyok képes a kirekesztésre, hát mögötti kommunikacióra, viszont erős akésztetésem az emberek összeterelésére, osszebaratkoztatására - kulonosen ha raadasul ÉRINTVE vannak egymas életében.

Így nagyon méltatlan helyzetben vagytok mind a 3-man.

2010. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
87%

háátt. sztem ha független pasid lenne, akkor jó eséllyel azt mondaná, h neki te vagy a legszebb.

nem lenne egyszerűbb???

2010. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!