Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek anyósék bejelentik...

Nektek anyósék bejelentik előre, hogy mennek hozzátok? Vagy csak meglepetésszerűen (mint a villámcsapás) betoppannak hétvégente?

Figyelt kérdés

Már számtalan alkalommal volt az (többek között ezen a hétvégén is) hogy anyósék a semmiből megjelennek szombat délelőtt, és letáboroznak nálunk vasárnap délutánig.

Én ezen úgy összevesztem most a barátnőmmel....

Ugyanis az a helyzet, hogy szerinte ez tök normális dolog, hogy a szülei eljönnek meglátogatni a lányukat minden bejelentés nélkül, és ide cuccolnak egy egész hétvégére.

Direkt szándékosan minden alkalommal bepiálnak (nem részegségig, de pont annyira hogy ne tudjon se anyós, se após kocsiba ülni az alkohol miatt) és akkor természetesen "kénytelenek" itt aludni.

Nekem ebből már nagyon elegem van, megmondtam a barátnőmnek hogy ide soha többet ne jöjjenek anyósék váratlanul, mert szerintem nagyon taplóság az ilyen.

Egész héten semmire nincs időm a munka miatt, hétvégére szervezem sorrendben a legfontosabb teendőket, de most se tudtam semmit csinálni mert a kedves vendégek tettek róla.

Most komolyan, ugye hogy taplóság és tapintatlanság az ilyen, hogy egyeztetés nélkül betoppannak és letelepednek már sokadik alkalommal egész hétvégékre?

Arról nem is beszélve, hogy kieszik az egész hűtőt, meg felélnek mindent...komolyan...

Esküszöm nem sajnálom tőlük, de idejönnek egy nagy szatyor semmivel, ránk telepednek, beleszólnak mindenbe, és bónuszként eddig soha nem lehetett tudni mikor jön ez az "áldás".

Nem akarok bunkó lenni, de ha a barátnőm nem szól nekik hogy egyeztessenek mielőtt jönnek, én komolyan nem tudom mit csináljak...

Ha elzavarom őket, akkor nyilván én leszek a köcsög.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



#élősködő #anyós #vérszívás #megtelepedő #rád telepszik #szipolyoz
2016. febr. 3. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
A #20 vagyok. Alapvetően rokon, barát szerető ember, öröm nekem másokat vendégül látni, de nálunk nem is szokás szó nélkül beállítani, és amiket írtok, hát több, mint furcsa.
2016. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%
Ennek szakitás lesz a vége.
2016. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

15-os, vajdasagi vagy? :)

(Bocsi az offert :) )

2016. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!

A barátnődet kérd meg, hogy ezt tisztázza le a szüleivel. Ha nem akarja, akkor fuss.

Hidd el, ez csak rosszabb lesz, ha gyereketek születik.

Ha jól értelmezem, akkor a lakas a tied, vagy legalábbis nem a barátnőd lakásában laksz. Jogod van a magánéletedhez, és ha a barátnőd természetesnek veszi, hogy a szülei azt nem tartják tiszteletben, akkor komoly gondok vannak.

Én vagyok annyira egyenes, (vagy bunkó), hogy szóljak az ilyenért anyósnak, de szerencsére a férjem megteszi helyettem. Ha a barátnőd nem szól, akkor szólj te. Ha a barátnőd ebben a kérdésben a szülei mellé áll, akkor lakjon velük. Van némi élettapasztalatom, és hidd el, nagyon szar a házasság, ha nemcsak a szerelmeddel házasodsz össze, hanem a szüleivel is.

2016. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Beszeld meg a baratnoddel, hogy csutortok-pentek korul hivja fel a szuleit, es kerdezze meg, jonnek e... Szeretnetek tudni, hogy hogy tervezzetek a hetveget.... Ha tobbszor megcsinaljatok, hatha egyszer eszukbe jut maguktol is megkerdezni, h mit terveztetek...
2016. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%

Meg egy ötlet: ezentul, mindefele elözetes egyeztetes nelkül menjetek hozzajuk ti minden hetvegen! Igy aztan garantaltan elmenydus, utazasokkal teli hetvegetek lesz, szepen elkerülitek egymast minden alkalommal!

Par hetig ezt csinaljatok, utana mar nagyon fogtok hianyozni, es fogadjunk, h maguktol fognak egyeztetni a hetvegi programrol?!

2016. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!