Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, h derült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, h derült égből villámcsapás pillanatok alatt el lehet veszíteni egy nőt? Miért nem tudok megbízni a nőkben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 23:08
1 2
 1/15 Mumusan ***** válasza:
0%
Igen, pillanatok alatt el lehet mert szeszélyesek, kiszámíthatatlanok vagyunk. Azért nem tudsz megbízni mert rosszak a tapasztalataid.
2015. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
rossz csajokat fogtál ki vannak rendesek de azok kevesen vannak már
2015. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

* Miért nem tudok megbízni a nőkben?


Mert magadból indulsz ki:D Ezért:D


Valószínűleg nem vagy egy hűség mintaszobra:D

2015. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó jó nagy hülye vagy. De nem érdekes

A nők meg nem szeszélyesek, ha ugy gondolják, kapnak jobb csávót, hát bizony, pillanatok alatt meg fognak pattani. Ez ugy szokott lenni, hogy addig minden jó, utána pedig minden rossz (megváltozik a célja az önigazolásuknak) Mivel ebben profik, ezért gyakorlatilag 1 napon belül be tudják magyarázni maguknak bárminek az ellenkeőjét.

2015. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ma vt pár villámcsapás
2015. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Mert tényleg könnyű elveszíteni egy nőt, ha úgy érzi, jobb pasi van a láthatáron és az még ígéretet, ajánlatot is tesz.

Az nem fél, akibe fülig szerelmes a párja, aki meg tudja adni azt a nőnek, hogy csak a látványára nedves legyen a bugyija és sorozatosan élvezzen. Aki emellett még anyagi és érzelmi biztonságot is ad a nőnek, amellől nehezebben szakad el a nő.

Az látszik a csajon ha szerelmes, mert ő fogja akarni, forszírozni a találkozásokat, a többedik menetet, süteménnyel vár az új fehérneműjében stb. Az meg fog elmenni, ha a másik srác "csak kicsit jobb". Őt csak a helyes multimilliomos gavallérok elől kell félteni, de jó esetben nem fut össze ilyenekkel.

A kulcsszó az érzelem. Egy pasit bármilyen kapcsolatból el lehet csábítani, a nőt a rossz és az átlagosból, a nagyon jóból nem. Főleg ha gyereke van - csinálni kell neki.

2015. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, elég könnyen. Pl. én esetemben srác nagyon érdekelt, bejött, majdnem feladtam, mert azt hittem nem érdeklem. Most elkezdett nyitni nagyon örültem neki, az elején... csakhogy a nyitással jött az őszinteség, kitárta a sikertelenségeit, folyamatosan lehúzza magát, egyszóval nem csinál nagy kedvet az ismerkedéshez...

Ez csak egy példa, hogy egy érdeklődő nőt hogyan lehet pillanatok alatt elveszíteni.

2015. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"kitárta a sikertelenségeit"


ennyit a belső értékekről. köszönjük.

2015. jún. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem azzal van gond, hogy leírta, hogy sikertelen a lányoknál, hanem amikor leírta. Ha tetszik nekem egy fiú, nem kezdem el mondani, hogy mennyire nem kellettem eddig a srácoknak, milyen szerencsétlen a szerelmi életem, és fordítva se értem miért lenne jó...
2015. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezzel szemben az a helyzet, amit itt mindíg szajkózok: A hapsiról kiderült, hogy egy érzelmes srác, megnyílt előtted, annyira, hogy nem szégyenli előtted a kudarcait sem elmondani. Erre a szemedben egyből balfqsz lett. Egy pozitív tulajdonságot te negatívként értelmezel, mert neked olyan férfi kell, aki erről minimum hazudik, de mégjobb, ha 10 nőt dugott meg, és hagyott ott szónélkül. Mert az menő, ha a csajok átvernek, az ciki, nehogy már én legyek az a csaj, aki oylan pasival van, aki a többi csajnak nem kellett , ugyebár.
2015. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!