Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek nem kedvel az...

Szerintetek nem kedvel az anyósóm vagy csak túl gondolom?

Figyelt kérdés
Szoktam föltenni a kisbabámról néha-néha képet facebookra. Az anyósom mindegyik képet meg is osztja mindig. Ma tettem fel egyet a babáról ès most posztoltam először közös képet a kislányommal. Szokásához híven meg is osztotta amin egyedül van,amin velem van nem. Szerintetek nem kedvel, vagy szègyell engem? Így visszaolvasva is elég viccesen hangzik a kérdés, de annyit agyaltam ma ezen. Nekem nagyon furcsán jött ki.

2016. febr. 10. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak abból indulok ki, hogy ki mit posztolt a Facebookon, akkor túlgondolod.

Ha van még mögötte más is, és ez csak egy újabb jel, akkor más a helyzet. Más tekintetben hogy érzed, milyen a hozzáállása feléd?

2016. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként is azt érzem sajnos,hogy nem kedvel. Szerintem csak az unokája miatt hív fel havonta egyszer és ezzel vége minden megmozdulásának felénk.
2016. febr. 10. 22:06
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom számára a kisbaba az első, és te csak belerondítottál a képbe, a szó átvitt értelmében. Pl. a páromról én is osztanék meg képet, de amin már az anyukájával van, azt már nem. Nem azért, mert nem kedvelem, csak az olyan hülyén jönne ki.
2016. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is igazad van utolsó válaszoló! Érdekes helyzet,mert másik menyéről olyan képeket is oszt meg,amin ő egyedül van :( "kismenyünk és sok sok szív mellette. Pedig ő másfél éve van a családba én meg már lassan 10 és szültem is neki egy unokát,akit összesen 3.-szor látott,abból egyszer mi vittük hozzájuk,pedig 5 hónapos elmúlt. Egyszerűen nem tudom mit vétettem ellene. Annyira bánt!!! Ha elkövettem volna ellene valamit,akkor nem bántana ennyire,mert tudnám,hogy miért nem kedvel.
2016. febr. 11. 07:08
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kirakatnagymama, vagy dísznagymama, ahogy én nevezem.

Több is van a tágabb családban. Sajnos.


A fő jellemzője, hogy mások előtt majomkodik, hogy így szereti a kicsi unokáját, úgy imádja a pici unokáját. Egyébként le se xarja, havonta, kéthavonta egyszer látja, és akkor is inkább azért, mert muszáj.


Van a családban született nagymama is: nem csak beszél az unokákról, hanem látogatja őket, alig várja, hogy tolja a babakocsit, a nagyobbakat átcsábítja palacsintát sütni, és viszi őket mindenhova. Imád velük lenni, azt szokta mondani, olyan érzés nagyinak lenni, mint amikor kamaszkorában szerelmes volt. Ha csak látja, vagy rá gondol, már hevesebben ver a szíve.


A te anyósod az előbbi típus.

Nem érdemes vele foglalkozni, csináljon, amit akar. Tudomásul kell venni, és el kell fogadni, hogy ilyen, és nem kell erőltetni a jópofizást.

2016. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy nem látta, hogy többet tettél fel, ha egyszerre tetted fel? Vagy csak az egyiket tudta technikailag megosztani? Vagy nem akart több képet egyszerre megosztani?


Egyébként vigyázz ezzel, mert az én anyósom (70) pl. olyan profilokat jelöl ismerősnek, hogy "Újpest város", aminek a kezelői bárkik (!!) lehetnek, ők is látják majd a gyereked képeit (persze, ez függ a te beállításaidtól is), hiszen anyósodnak az ismerősei. vagy pl. anyósom mindenkit visszaigazol, aki csak bejelöli...:D


vagy, amit még tanácsolok, állíts be neki egy közösséget, akik látják, amiket kitesz, család, közeli barátok, a többiek ne lássanak semmit.

2016. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is az anyósom Facebook , illetve a korábbi hozzászólások szerint dísznagymama, mert a gyerekről a FB-on osztja meg a képeket, illetve az ismerőseinek adja elő, hogy mennyire szereti az unookáját, de egyébként nem érdekli, soha nem is érdekelte már a születésétől kezdve. Nekem sem esik jól, hogy nem érdekli a saját unokája, de ez van.
2016. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is kirakat anyósom van :)

Az én fiam 5 éves, eddig kb 10-szer látta összesen.

De facebookon ő szereti a világon a legjobban. Telefonon sem beszélnek, konkrétan nem érdekli a gyerek.

Mondjuk engem nem bánt, ettől nem lesz kevesebb a gyerek se és én se.

Engedd el Kérdező :)

2016. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Lehetetlen dolog,hogy nem vette észre,mert tetszikelni tetszikelte. Még azt is megfigyeltem,hogy olyan képet is megosztott,amin a baba az én tesómmal van.

Fáj az igazság nekem, rossz olvasni amit írtatok. Próbálom úgy felfogni,hogy van itt egy másik belevaló, odaadó nagymama és örülök neki, mert másnak 1 ilyen nagyika sem jut.

2016. febr. 11. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Anyósoméknál az előszoba bútorra vannak kitéve fotók. Mindenki rajta van még a 26. Unokatesó is csak én nem. Meg is jegyeztem egyszer h marhára szerethetnek h rólam egy kép sincs kint... de lesz..om. amúy sem vagyunk jóban és én tuti nem tennék ki róla képen se fbre se a lakásban
2016. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!