Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek megérdemli, hogy...

Szerintetek megérdemli, hogy megtudja, úton van a második unoka?

Figyelt kérdés
Férjem szerint nem- az anyjáról van szó. Ott kezdődött, h az anyja kitalálta, h külföldre költözik, eladja az ő, meg az anyukája házát és két kutyával,meg a mamával(79) kiköltözik abba az országba, ahol élünk. Nyelvtudása nulla. Férjem szerint őrültség felégetni mindent és úgy kijönni. Felajanlottuk, h csak ő költözzön hozzánk, vesse meg a lábát és ha bejön, akkor költözzenek.Ez mindenféle indokkal el lett utasítva.Közben babánk született, én így nem akartam belefolyni a veszekedésbe, de ki is békültek. Ùgy volt, h hazaköltözöm én a babával a mama házába, de a veszekedés miatt-gondolom- ezt nem akarja megengedni az anyósom (3x mondott igent, aztán nemet), azt írja, megbántottam, de a kérdésemre, hogy mivel, nem írt normális választ, azóta nem érdeklődik az unokája iránt se tőlem, se a fiától. Ez rosszul esik, nem soká vissza kell mennem dolgozni, a babát nem tudjuk kire bízni, tiszta sresszek vagyunk és állapotos vagyok. Valószínűleg felmondok.(az én szüleim 1. re kijelentettek, oda nem mehetünk, ùgyh rájuk nem tudunk haragudni.)Mindegy, megoldjuk. Szerintetek elmondjuk anyósnak a hírt, vagy ne? Mégis csak az unokája lesz ő is.
2016. febr. 15. 11:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Elmondanám. Segíthetne az anyós, de nem köteles, attól még a gyereknek nagymamája lesz ő is. A gyerekek érdekében kellene fenntartani a jó viszonyt.
2016. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem ezt az egész storyt, miért költöznél haza, a útban a másik gyerek,akkor miért mész vissza dolgozni,miért nem íratod ki magad táppénzre? Csak nyavajogni kell az orvosnál,már ki is ír. Miért mondanál fel? A gyereked nem mehet óvodába? Nekem ez homályos.
2016. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"hazaköltözöm én a babával a mama házába"

"a babát nem tudjuk kire bízni"


Miért tűnik úgy, hogy csak ki akartátok használni?

Miért ne csinálhatna azt egy felnőtt ember amit akar? (jelen esetben kiköltözni külföldre és eladni a házát)


Miért ne mondanátok el neki, hogy lesz unokája? Most, hogy nem tudjátok kizsigerelni, már nincs is joga az unokához?

2016. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Annyira kusza a sztori, hogy már-már érthetetlen.
2016. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Mindenesetre gyereket nem szülünk senki nyakára, egyet sem, nemhogy kettőt, nem is értem miért kellene odaköltöznetek. Ha gond az egy kicsivel járó teendőket is elintézni segítség nélkül, nem kell bevállalni egy másodikat is. Normál esetben satbil állás, biztos jövedelem és állandó, kényelmes lakhatás(még ha csak albérlet is) a mimum "elvárás" gyermekvállalás esetén, de az biztosan nem opció, hogy pereputtyostól hazaköltözik az unoka a Mama házába.
2016. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Fizettük volna a törlesztőjét és a rezsit az anyós házának, akkor még nem tudtuk, h terhes vagyok. A baba 4 hónapos, itt ennyi a gyes és nem ùgy van, h nyavajgok és kiír, itt komoly problémának kell lenni, hogy táppénzre mehessek.
2016. febr. 15. 12:13
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ÉRDEMLI meg, hogy megtudja!!! Szerinted ezt ki kell érdemelni? Netán azzal, hogy ugy ugráljon ahogy' ti fütyültök? Esetleg szaladjon pesztrálni a gyereket? Neki szülted a gyereket? Neki vagy terhes a következövel? Nöjjetek már fel!
2016. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát anyós költözni akar, önálló életet élni külföldön, de nektek ez nem tetszik. - Felnőtt ember, azt csinál, amit akar.

Neked kellett volna egy ingyen bébiszitter, ez nem jött össze.

Konkrétan mi a probléma az anyossal szerinted? Mert szerintem veletek van gond, nem vele

2016. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Valamint ő ajánlotta fel, h menjünk oda. Azért nem javasoltuk neki a kiköltözést, mert őrültségnek tűnik számunkra, h egy albérletbe költözzenek egy tök idegen országba minden helyismeret nélkül, ezért is ajánlottuk fel csak neki, hogy jöjjön, amig nem talál munkát, nézzen körül, nézzen albikat, ismerkedjen a hellyel, és ha tetszik, jöjjenek mindannyian. De így nem akarta. Meg akartuk neki venni a repjegyet, hogy akkor csak két hétre jöjjön, akkor kitalalta, hogy jönne az egyik bnője is, annak nem volt jó semmilyen időpont, végül azt mondta, nem akar kijonni..
2016. febr. 15. 12:23
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha 4 hónapos a baba,akkor miért kell visszamenned dolgozni? Melyik országban laktok? Írd meg légyszi.
2016. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!