Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom semmi ajándékot nem...

Anyósom semmi ajándékot nem vesz a gyerekünknek, a férjem teljesen kivan emiatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyósomnak a mi lányunk a 4. unokája.

Nekik folyamatosan új ruhákat, telefont stb vesz.

A férjem egyre nehezebben viseli és rosszul esik neki. Rengeteget beszélgettünk erről, mondtam neki hogy mikor anyukád rád ír mintha mi sem történt volna és meséli, hogy ki mit kapott mond el neki, hogy ez téged zavar.

De hiába jártatom a szám, nem akarjaaz anyját megbántani... Hiába mondom, hogy anyád nem bánt meg téged ezzel.

Azt tisztázzuk, hogy engem a férjem miatt érdekel ez az egész, nagyon rossz hallgatnom nap nap után ezeket.

Kérlek titeket, hogy normális válaszokat adjatok.

Köszönöm



2015. szept. 5. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Szívesen. Szeretjük a kamu kérdéseket:-)))
2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha a férjed nem akar rákérdezni, te nem tudsz mit csinálni.

Ha a férjed megint emiatt panaszkodik, akkor mondd neki, hogy hagyja abba, vagy szóljon az anyjának. De az nagyon gyerekes, hogy csak nyavalyog, de nem mer semmit sem tenni.

2015. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ez a rosszindulat és embereket láttatlanban lekamuzni.
2015. szept. 5. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, hogy megint írok, de legalább olvassátok vissza a műveteket, mielőtt rányomtok a küldésre:-)D
2015. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
50%-os, mit látott meg sasszemed?
2015. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez kettejük dolga, a férjedet, meg ne sajnáld, simán gyáva, és fontosabb az anyja mint a családja.... Döntsön a pasi, nem kell megbántani anyóst, az más dolog, hogy nem fog neki tetszeni, de ki nem sza ??, bár én a gyerekem és a családom foggal-körömmel, ő meg nem mer kedves mamának szólni...
2015. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem írod, mennyi idősek a gyerekek. Ha a másik három már nagyobb, lehet, hogy ők maguk nyaggatják már a nagymamát, hogy vegyen nekik ezt-azt. Egyébként miért nem kérdezed meg te magad az anyóst erről? Lehet, hogy meg sem fordul a fejében, hogy ez nektek rosszul esik. A nagyobb unokák kérnek tőle, ad nekik, a tiétek meg még nem kér, így nem kap.
2015. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A másik három unokája 2, 13, 16 éves.

A mi lányunk 4.


Soha nem kérek senkitől semmit, szerencsére mindent meg tudunk adni neki. Itt maga a gesztus ami zavarja a férjemet. Hogy négy éve semmit. Mikulásra kapott tavaly egy tábla csokit.

Ki áll mellettünk a férjem, ezt nem tudom miből szűrted le, hogy nem.

2015. szept. 5. 13:11
 9/15 anonim ***** válasza:

És anyagilag melyik család hogy áll? Lehet, hogy a többinek így próbál segíteni, rajtatok meg látja, hogy jól álltok.

De persze mindez találgatás, nem ismerem a családotokat. Amit viszont biztosan tudok, hogy az őszinte kommunikáció csodákra képes. Nem támadni kell, egyszerűen megmondani az anyósnak, hogy nektek rosszulesik, hogy úgy érzitek, kivételezik a többi unokával. Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy valami teljesen prózai oka van, semmi rossz szándék nincsen mögötte, és egyszerűen tisztázni lehetne a dolgokat.

2015. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

mi is így jártunk

a másik unokának ad leginkább, pont mert ők jól állnak szóval valszeg feléjük "vetíteni" akar.

mi azt kapjuk, amit ők nem fogadtak el, mert anyuka szerint veszéyes a gyerekre(lenyelhető részei vannak, stb)

én sem szóltam soha, csak beül esett rosszul, valahogy mindig úgy voltam vele, hogy lehet véletlen, most a másik unoka kap, de legközelebb biztos a mi gyerekünk fog. és legközelebb kapta a vezsélyes játékot, de mellé még egy plüsst is.szóval szavam se lehet.

de azért szülinapjára, karira is kap, akkor lehetőleg kérdezi is, mit tanácsolunk.


én úgy vagyok vele, nem az ajándék a fontos. kicsit bánt, hogy amíg a másik fishereket kap, mi egy kis rágókát, de miel a gyerek nem látja át ezeket a dolgokat és akkor is önzetlenül szereti a nagyiját, aki viszont öleli, addig túlteszem magam rajta, mert én speciel a gyereket kezdtem sajnálni először, hogy ugyan mivel érhet többet egy másik unoka, ugyanolyan ártatlan gyermek mindkettő, és az enyém hátrább van sorolva, de ahogy ott is olastam a mi fájdalmainkat nem szabad a gyerekbe beszélni és amíg azt látom, ő töretlenül boldog, addig semmi nem számít.

2015. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!