Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mennétek úgy a párotokhoz,...

Ti mennétek úgy a párotokhoz, hogy ő dolgozik, addig ha úgy van ti legyetek az anyjával/apjával?

Figyelt kérdés

Én levelezőre járok, mellette otthonról dolgozok, szóval elég mobilis vagyok. A barátom mindig azt szeretné, hogy menjek hozzá, legyek ott egész héten, lévén én vagyok a ráérő. De ő 12órát dolgozik, reggel elmegy, este hazajön. Addig én legyek ott, ilyenkor anyukája otthon van sokszor, mert úgy dolgozik.. Ilyenkor próbálok hasznos is lenni, mert barátom szülei nem fogadnak el pénzt. Kaptam kulcsot is, de kellemetlenül érzem magam. Normális ugye ez az érzés, hogy nem igazán akarok menni így? Főleg, hogy dolgoznék és anyukája folyton bejár ha otthon van, olyan történeteket mesél, amikről fogalmam nincs ( Kati barátnőjével történt, annak a lányával, biztos ismeritek az ilyeneket ti is.) mert amúgy szoktunk beszélgetni, semleges a kapcsolatunk, ő örül, hogy van otthon valaki, nem törnek be...


Ráadásul náluk nem nagyon van egészséges étel (csak péksütik, pudingok, felvágottak, semmi zöldség, főtt étel heti 1x, az is nehéz, zsíros, amik után rosszul vagyok ráadásul, mert nehezek :S) és nekem pont az egészséges életmódot írta elő a dokim (cisztáim vannak, sokat kell mozognom és egészségesen étkeznem, sok zöldséget enni stb.) tukmálja az étel anyukája, akárhányszor elmegy a szoba előtt, beszól, hogy egyek!!!

Apukája nem is nagy gond, de van hogy 2-3órára befoglalja a fürdőt, ez is kellemetlen, ha ilyenkor kell pisilni...

Náluk max a mozgásra van lehetőség így, de ha anyukája otthon és meghallja hogy tornázok átjön és nevetve megkérdezi, mit csinálok?? Kínos szerintem.


2016. febr. 21. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék így.
2016. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék.
2016. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan nem csinálnám ezt, ez annyira méltatlan. Tanulsz is, dolgozol is, hiába nem vagy helyhez kötve, akkor sem vagy egy tárgy, amit betesz a fióba napközben, aztán majd előveszi, ha hazaért. Nem is értem, napi 12 óra munka, plusz hazaút, aztán fürdés, vacsi és már vége is a napnak.. ezért kellene neked ott lebzselni? Napi 1 órányi együttlétért?
2016. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egész nap ott lenni,hogy utána 1-2 órát együtt lehessünk?

Biztos nem.

2016. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mennek en sem. Ott nem lehettek egyutt, ahol te laksz?
2016. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én se sok értelmét látom, mert oké várhatom haza.. de 13órát nincs otthon, hazaér, eszünk és kb ennyi.

Hozzánk a barátom nem tudna beköltözni, mert a szobám kicsi, ő meg ragaszkodik a cuccaihoz és nincs garázs a panelhoz, szóval nem akar ide költözni (pedig fizetik az utazását, bárhonnan.. :S ).

2016. febr. 21. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A helyzet meg az, hogy a barátodnak kényelmes lennél, ha ott lennél egy dugásra mikor hazaér, de erőfeszítést ő teérted tenni nem akar. (mindketten dolgoztok, de elköltözni nem akar) Vajon miért?
2016. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LOL. te egyetemre jársz, mellette dolgozol és mégis azt mondja,hogy te úgyis ráérsz?

nem tudom milyen messze laktok egymástól, de menjen ő is hozzátok, főleg, hogyha fizeti a cég az utazást is..

nem várhatja el,hogy egész nap ott dekkolj náluk, amikor ő dolgozik..neked is megvan a kis saját életed..

én azt mondanám,hogy felváltva menjetek egymáshoz. és akkora menj oda hozzájuk, amikorra ő is hazaér. ne legyél ott egész nap. minek? írod is,hogy nem tudod úgy csinálni a dolgaidat.

ha meg nem akar menni hozzád, akkor elgondolkoznék,hogy mennyire vagyok fontos neki,hogyha ennyit nem vállal be értem? de azt elvárja,hogy én mindig ott legyek..

a másik mód az összeköltözés. az lenne a legjobb,hogyha mindketten dolgoztok.

2016. febr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!